Od kiedy pojawił się po raz pierwszy na scenie w telewizji, jego kariera zaczęła rozwijać się w bardzo szybkim tempie, lecz poza oczywistym talentem wokalnym i muzycznym, wokalista zaznaczył swoje miejsce w świecie show-biznesu jako postać, o której robi się głośno za każdym razem, gdy skończony jest każdy jej projekt muzyczny.

Nie jest tajemnicą, że Michał Szpak kojarzy się głównie ze sprzecznościami i niejednoznacznym wizerunkiem scenicznym. Jego instagramowy profil zdradza jednak, że jego codzienna stylizacja ma wiele w sobie z tego, co Michał prezentuje na scenie lub w teledyskach.

Michał Szpak wyjawia w końcu, jakie są jego preferencje. Wielu nigdy nie słyszało takiego słowa

Przedłużane paznokcie, powłóczyste doklejane rzęsy wieńczące ekstrawagancki makijaż i długie włosy wielu osobom kojarzą się głównie z atrybutami kobiecymi, lecz Michała Szpak od lat przełamuje te konwenanse i wciąż jest w stanie zaskoczyć lub z szokować.

Wiele jego występów emitowanych w telewizji na scenach międzynarodowych budziło kontrowersje głównie ze względu na sceniczne stroje, których bardzo często było niewiele na artyście, co jednak konserwatywną Polskę wprawia w osłupienie.

Piosenkarz przyzwyczajony jest do wielu gorzkich słów rzucanych pod jego adresem, lecz ostatnimi czasy, pytany wprost o orientację zaprzeczał wszelkim domysłom o jego skłonnościach do tej samej płci. Jego nowy teledysk jest równie ekstrawagancki, co cała reszta jego klipów, lecz główną ciekawostką jest opis, jaki znalazł się pod nagraniem. Jak się okazuje, Michał Szpak sprecyzował tam, kim jest i czym kieruje się w życiu.

TAK. JESTEM QUEER. Zakochuje się w człowieku, nie w ciele. Kocham ludzkie serca i dusze. Od zawsze jestem reprezentantem wszystkich wolnych ludzi, którzy mają odwagę do życia w zgodzie ze swoimi uczuciami. Czym jest QUEER? QUEER to po prostu świetlisty świr 💖. Czuje się świrem i nie wyobrażam sobie być kimkolwiek innym. Dziękuje Pudelkowi za próbę mojego coming outu 🐩lol Gdy to zrobię - zrobię to tak, że wam kapcie spadną 💃🏼 - wyjaśnił muzyk.


źródło: YouTube/Michał Szpak

O tym się mówi: Nowe fakty o losach wdowy po Krzysztofie z "Rolnik szuka żony". Bogusia opuściła dom męża

Zerknij tutaj: Lekarz zdecydował o nieprzyjęciu kobiety do szpitala. Kilka godzin później pani Iwona odeszła. Czy można było tego uniknąć