W sobotę na krakowskim Wawelu 18 czerwca odprawiono mszę świętą w intencji św. pamięci Lecha Kaczyńskiego, który zdaniem Antoniego Macierewicza został wraz z pierwszą damą i całą delegacją pozbawiony życia w smoleńskim lesie.

73. urodziny św. pamięci Lecha Kaczyńskiego, miesięcznica pochówku pary prezydenckiej, wzrost Martyny Dubienieckiej

W tym dniu obchodzona jest miesięcznica pochówku jego i jego żony, na Wawelu, jednak także 73. jubileusz urodzin prezydenta. W celu uczestnictwa w tak ważnych uroczystościach, Kraków nawiedzili prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, przedstawiciele polityczni PiS, a przede wszystkim córka zmarłej w smoleńskim lesie prezydenckiej pary Lecha i Marii Kaczyńskich.

Marta Kaczyńska pojawiła się z członkami rodziny, a wśród nich także młodsza z córek felietonistki, Martyna.

Media uznały, że warto z tej okazji opisać, jak wygląda młodsza córka Marty Kaczyńskiej Martyna. Dlatego też "Super Express" donosi, że dziewczynka jest na bardzo ważnym etapie swojego życia, gdyż niebawem ukończy edukację w szkole podstawowej, co jest dla nastolatki sporą zmianą i niemałym stresem.

Tabloid poinformował, że Martyna wzrostem prawie dogoniła swoją mamę, co zostało uwiecznione na zdjęciach wykonanych przez fotoreporterów. Przypomnijmy, że dziewczynka wspierana przez rodziców odnosi sukcesy w jeździe konnej.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Była jurorka "Tańca z Gwiazdami" szczerze o trudnych chwilach z tamtego okresu. Co spotkało Olę Jordan

Zerknij: Nieoczekiwane spotkanie premiera ze starszym mężczyzną na ważnej uroczystości. Reakcję Mateusza Morawieckiego zarejestrowały kamery. Co się stało