Nie da się ukryć, że zorganizowany w ramach tegorocznego Festiwalu w Opolu Koncert Premier przyniósł wiele zaskoczeń. Widzowie śledzili z wielkimi emocjami występy kolejnych wykonawców, a jury miało ciężki orzech do zgryzienia. Okazuje się, że największym uznaniem jurorów mogła cieszyć się Karolina Lizer i to właśnie ona stała się zwyciężczynią Konkursu Premier w trakcie 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Młoda wokalistka niemal szturmem wzięła publiczność swoim porywającym występem. Dzięki wygranej zyskała 30 tysięcy złotych i wiele innych nagród, a przede wszystkim uznanie publiczności i szanse na wielką karierę. Wiele osób zastanawia się jednak nad tym, kim jest młoda i niezwykle utalentowana artystka.

Sensacyjna wygrana podczas Koncertu Premier tegorocznego Festiwalu w Opolu. Kim jest porywająca Karolina Lizer, która wygrała w cuglach?

Podczas Koncertu Premier o uznanie jury i publiczności (obowiązują dwie nagrody – Jury i Nagroda im. Karola Musioła od widzów) walczyło dziesięciu wykonawców. Finalnie najlepsza okazała się właśnie Karolina Lizer, która porwała i jury i widzów, zdobywając obie nagrody i 30 tysięcy złotych.

Karolina Lizer nie jest debiutantką na polskiej scenie. Do tej pory mogliśmy ją zobaczyć w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji. Jej debiut przypada na 2020 rok i występ w programie Szansa na Sukces, gdzie udało się jej zdobyć wyróżnienie.

25-latka jest rodowitą warszawianką, a jej serce bije dla Mazur, gdzie spędziła dużo czasu z rodzicami jako dziecko. Jest absolwentką weterynarii, a także ukończyła szkołę śpiewu Elżbiety Zapendowskiej.

Jak informował portal "Życie News": ZACHODNIE MEDIA PRZEKONUJĄ, ŻE ZNALAZŁ SIĘ DOWÓD NA POWAŻNĄ CHOROBĄ PUTINA. DO SIECI TRAFIŁO NAJNOWSZE NAGRANIE Z PREZYDENTEM ROSJI. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: MEGHAN MARKLE POSTAWIŁA NA SZCZEROŚĆ W KWESTII SWOICH DZIECI. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO W OTWARTY SPOSÓB O ARCHIM I LILIBET. ZDRADZIŁA ICH UROCZY SEKRET

Portal "Życie News" pisał również: SEZON NA WIOSENNE WARZYWA W PEŁNI. WIADOMO, JAK SPRAWIĆ, ABY POMIDORY W NASZYM OGRODZIE ROSŁY DORODNE I SOCZYSTE. WAŻNA JEST STAŁA OBSERWACJA SADZONEK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZASKAKUJĄCY ZWROT AKCJI W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. KSIĄŻĘTA WILLIAM HARRY SPOTKALI SIĘ PIERWSZY RAZ OD MIESIĘCY. POTRZEBNA BYŁA INTERWENCJA ICH OJCA