Wielkie przeboje polskiej piosenkarki Haliny Frąckowiak znane są większości Polaków. Do dzisiaj wielu podśpiewuje sobie "Papierowy księżyc" czy "Bądź gotowy dziś do drogi".

Radny Warszawy publikuje post zachęcający do oglądania występu Haliny Frąckowiak

Artystka ponownie stanęła na deskach sceny w Opolu 17 czerwca. Uznaną piosenkarkę wspiera jej syn, który obecnie pełni funkcję radnego Warszawy pod barwami Prawa i Sprawiedliwości.

Mało kto wiedział, że syn Haliny Frąckowiak Filip Frąckowiak jest absolwentem studiów o kierunku stosunki międzynarodowe Collegium Civitas.

Jak donosi Super Express, dla 41-letniego Filipa Frąckowiaka ogromną przyjemność sprawia towarzyszenie swojej sławnej mamie w różnych wydarzeniach kulturalnych. Jak się okazuje, przed inauguracją opolskiego festiwalu 2022 polityk agitował do oglądania występu jego mamy.

Dziś w Opolu premierowa piosenka mojej Mamy "Ludzie jacyś dziwni są". Kompozycja Mietek Jurecki. W @TVP1 od 20.00 - poinformował na Twitterze polityk.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TVP VOD (@tvp_vod)

TVP VOD poinformowało przy okazji, że Halina Frąckowiak świętuje swoje 75 urodziny i z tej okazji na instagramowym profilu stacji można artystce złożyć urodzinowe życzenia w sekcji z komentarzami.

O tym się mówi: Donald Tusk szczerze o spotkaniu z ks. Józefem Tischnerem. Tęskni za Kościołem sprzed lat

Zerknij: Dzięki tej monecie można sowicie podreperować domowy budżet. Pochodzący z okresu PRL okaz może być wart nawet 20 tysięcy złotych. Jak to możliwe