Asortyment tam nie jest bogaty, ale zawsze jest smaczny, a jedzenie świeże. Żyje tylko kosztem biurowego planktonu, bo zwykli ludzie nawet tam nie chodzą.

Ale mi się tutaj podoba. Po pierwsze, ceny są przystępne. Po drugie pyszne i domowe. Tak, a wnętrze mi się podoba: stylowe, zwięzłe i bez luksusowych tandet. Personel tutaj prawie się nie zmienia, więc moi koledzy i ja znamy wszystkich z imienia i nazwiska.

Personel jadalni składał się wyłącznie z kobiet. Usługa jest dyskretna. Potrzebujesz czegoś - pytaj, nikt się nie narzuca.

Zwróciłem uwagę na to, że kucharze zawsze wyładowują się na sprzątaczce. Na początku myślałem, że jest awanturnicą o kłótliwym charakterze, ale w rzeczywistości wyszło inaczej.
Kiedyś złapałem Annę w jadalni i zapytałem:

Dlaczego pozwalasz im się poniżać? Nie traktują cię dobrze! Musisz się bronić!
- Po co? Sprzątaczka uśmiechnęła się.

Dlaczego miałabym użalać się nad sobą? Zaczynają przeklinać i kłócić się między sobą, a potem wdaję się w ich konflikt. Staję się więc wspólnym wrogiem, a konflikt kończy się szybciej. Jeśli dorastałeś w dużej rodzinie, zrozumiesz mnie.

Anna zaczęła swoją historię. Mieszkała z teściami. Mieszkali tam nie tylko rodzice męża, ale także szwagierka z rodziną. Babcia też żyła. W ich domu regularnie dochodziło do kłótni. Synowa bardzo się bała, że ​​wszyscy się ze sobą pokłócą, więc zinfiltrowała konflikt i podjęła atak.

Więc tutaj - Anna przejmuje całą negatywność, aby pracownicy nie kłócili się na strzępy. Jeśli się kłócą, zaczyna się gra ciszy i wszystko jest spokojne. Wypuść parę na sprzątaczkę i rozprosz się.

- Nie, nie obrażam się. Nie walczą przeze mnie – dodała na końcu.

Dzięki Annie zgrana jest nie tylko drużyna, ale także rodzina. Wszyscy komunikują się ze sobą i szanują się nawzajem. A ona jest takim piorunochronem. Gdyby na świecie było więcej takich ludzi, ludzkość całkowicie przestałaby się kłócić.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Arcybiskup Jędraszewski w mocnym kazaniu podczas obchodów Bożego Ciała. Skupił się na historii, tradycji i krytyce europejskich państw. Co powiedział

Jak informował portal „życie.news”: Białoruska propaganda uderza w prezydenta Andrzeja Dudę. Prokurator generalny Białorusi mówi o śledztwie w sprawie jego przodka

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Mąż Marianny Schreiber jest już po jednym rozwodzie. Niespodziewane doniesienia o znanym polityku Prawa i Sprawiedliwości. Modelka komentuje

Sprawdź również ten artykuł: Dzięki tej monecie można sowicie podreperować domowy budżet. Pochodzący z okresu PRL okaz może być wart nawet 20 tysięcy złotych. Jak to możliwe