Mogliśmy zobaczyć, jak małżonka byłego prezydenta Polski krząta się po obejściu, zaraz po przyjeździe do Budy Ruskiej. Porządkowała, układała, planowała i przenosiła wszystko, co uznała za wymagające poprawy.

Na miejscu drewnianej chatki stanął wielki murowany dom

Widzieliśmy również przyjęcie jubileuszowe jednego z małżonków, na którym liczni goście biesiadowali przy suto zastawionym stole, oraz sfotografowano byłą parę prezydencką w trakcie spalania mebli na terenie posesji w Budzie Ruskiej.

Teraz Super Express publikuje wideo i fotorelację z wizyty w rozbudowanym, solidniejszym domu, który stanął w miejscu drewnianej chatki. Patrząc na materiały ukazujące obecne miejsce zamieszkania polityka i jego rodziny, wielu może dopaść nostalgia i wielka tęsknota za wakacjami na łonie natury i zazdrość na widok sporego obejścia i nowego, okazałego domu osławionego mówcy.

Polityk swój dom i teren wokół wraz z ogromnym ogrodem nazwał małym dworkiem, co częściowo nie mija się z prawdą, gdyż urokliwy zakątek z powodzeniem mógłby posłużyć jako plan filmowy produkcji kostiumowej. Wielki salon mieści w sobie wiele książek zajmujących regały i stół, na ścianach widoczne stare portrety, piękny taras i mnóstwo zieleni wokół.

O ogród i znajdujące się w nim kwiaty dba żona polityka, natomiast on sam pochwalił się, że na przekór słowom babki, że nigdy nie zdoła poczuć smaku zupy rakowej, postanowił odtworzyć złożony przepis na wyszukane danie, które stało się jego popisowym.

Wcześniej, w miejscu murowanego, okazałego domu stał dużo mniejszy i drewniany, który Bronisław Komorowski nazwał chatką - Mieliśmy drewnianą chatkę, teraz wybudowaliśmy dom solidniejszy. To taki polski dworek w ruskiej budzie - stwierdził żartobliwie polityk.

Na terenie dworku jest także ulubione miejsce mamy byłego prezydenta do spacerowania, które jest idealne do możliwości ruchowych seniorki. Pięcioro dzieci byłej pary prezydenckiej, oraz wnuczęta często odwiedzają starsze pokolenie w Budzie Ruskiej.

O tym się mówi: 61-letnia kobieta wraz z 24-letnim mężem przygotowuje się do urodzenia dziecka. Swój ślub transmitowali na żywo

Zerknij: Małgorzata Borysewicz podzieliła się wynikami badań. Co dolega uczestniczce programu "Rolnik szuka żony"