W 2021 roku Cheryl McGregor weszła w bliską relację z Quranem McCainem po tym, gdy spotkała go w sklepie Dairy Queen w Rome w stanie Georgia w 2012 roku.

Para z ogromną różnicą wieku postanowiła własny ślub sprzedać na TikToku, by niedługo potem zaciekawić widzów wieściami o dziecku

@kingqurannewpage

Cant wait 😏

♬ Lovely Day - Bill Withers

McCain, który był wówczas zaledwie w wieku 15 lat, pracował u syna Cheryl, Chrisa. Pomimo tego dopiero po ośmiu latach od tamtego spotkania, w 2020 roku, ponownie się spotkali i zaiskrzyło między nimi.

Spotykali się przez mniej więcej rok, nim McCain poprosił ją o rękę. Po ślubie transmitowanym na żywo widzianym przez przeszło 20 000 osób, Cheryl i McCain usiłują poczynić następny krok w ich związku i sprowadzić na świat dziecko.

@kingqurannewpage A baby @oliver6060 ♬ original sound - andz

„Zawsze pragnął mieć dzieci, a ja chcę stać się matką dla jego dziecka. Naturalnie, ze względu na mój wiek, będziemy musieli pozyskać surogatkę lub przysposobić dziecko, nad czym się zastanawiamy” – stwierdziła Cheryl.

Według doniesień zagranicznych mediów, jej siedmioro dzieci w wieku od 29 do 41 lat oznajmiło, że połączą siły, żeby wspomóc w wychowaniu kolejnego dziecka. Wnuki Cheryl także zaaprobowały McCaina w swoim życiu i teraz określają go mianem „łapy”, co jest żargonem na dziadka. Znaczna różnica wieku między połowicami doprowadziła do dużego zainteresowania społeczności działającej na platformie TikTok, gdzie McCain pozyskał 2,2 miliona oglądających, upubliczniając filmy o sobie i Cheryl.

@kingqurannewpage Reply to @slut4micahh ♬ original sound - prettyenergy

Miejmy nadzieję, że ta niespotykana rodzina zdoła przetrwać nadchodzące wydarzenia związane z wielkim planem na całkowite zmiany na świecie.

O tym się mówi: Grażyna Torbicka zaskakuje życiowymi planami. Tej miłości nikt się nie spodziewał

Zerknij tutaj: Potężne zamieszanie w „Dzień Dobry TVN”. Anna Kalczyńska z ostrymi komentarzami od widzów. Internauci nie zostawili na gospodarzach show suchej nitki