Grażyna Joanna Torbicka, córka legendarnej gwiazdy Telewizji Polskiej Krystyny Loski, urodziła się 24 maja 1959 roku w Pszczynie.

Jest polską znaną dziennikarką, prezenterką telewizyjną, konferansjerką i osobowością telewizyjną. Swój debiut w Telewizji Polskiej miała w 1985 roku. Przed kamerami stanęła wówczas w programie "Sportowa niedziela" towarzysząc Włodzimierzowi Szaranowiczowi.

Grażyna Torbicka nie ukrywa swojej miłości, którą dzieli aż na trzy obszary...

Jej troska o sławną mamę Krystynę Loskę zachwyciła opinię publiczną, gdy w czasie trwania medialnych doniesień o śmiercionośnym wirusie, postanowiła zabrać mamę do siebie, by odpowiednio się nią zaopiekować i zapobiec narażeniu na chorobę, gdyż podawano wówczas we wszystkich mediach, że seniorzy są w grupie podwyższonego ryzyka.

Pojawiło się wtedy wiele artykułów na ten temat, aby pokazać konieczność zatroszczenia się o osoby starsze i pochwalić odpowiedzialne zachowanie obu pań. Teraz natomiast stylizacja prezenterki widziana na gali Orłów 2022 tak olśniła opinię publiczną, że dziennikarze postanowili przyjrzeć się bliżej zainteresowaniu 63-letniej Grażyny Torbickiej modą.

Jak się okazuje, gwiazda pomimo dawno zakończonej współpracy z telewizją, działa nader aktywnie i podzieliła się z jednym z magazynów swoimi wielkimi i ambitnymi planami związanymi z wielką jej miłością.

Super Express donosi, że dziennikarka i prezenterka telewizyjna postanowiła oddać się przygotowaniom własnej kolekcji ubrań, a jednemu z tabloidów wyjawiła, jakie są jej trzy największe miłości - Z całą pewnością można powiedzieć, że tych miłości są trzy. Niewątpliwie największą jest mąż, profesor Adam Torbicki, z którym w ubiegłym roku świętowała 40-lecie ślubu. Na miejscu drugim od lat jest kino. A tą trzecią, blisko związaną z kinem, jest moda - napisano w tabloidzie.

O tym się mówi: Kamila i Andrzej Łapiccy budzili kontrowersje różnicą wieku. Co teraz robi 38-letnia wdowa po 60 lat starszym aktorze

Zerknij tutaj: Potężne zamieszanie w „Dzień Dobry TVN”. Anna Kalczyńska z ostrymi komentarzami od widzów. Internauci nie zostawili na gospodarzach show suchej nitki