Jak podaje portal "Super Express", na profilu Adriany Kalskiej pojawiło się zdjęcie aktorki z ciążowym brzuszkiem. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zaintrygowanych fanów, którzy dopytywali, jak mają rozumieć zamieszczoną przez aktorkę fotografię. Nie zabrakło również pytań o byłego partnera Kaslskiej - Mikołaja Roznerskiego.

Adriana Kalska w ciąży?

Na profilu Adriany Kalskiej pojawiło się jej zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Aktorka opatrzyła fotografię enigmatycznym podpisem "taka sytuacja". Pod postem zaroiło się od komentarzy zaskoczonych fanów serialowej Izy z "M jak miłość", którzy byli ciekawi, czy to stan faktyczny, czy może serialowa charakteryzacja.

Niektórzy wielbiciele Adriany Kalskiej wyrazili obawy, że po tym zdjęciu na pewno w mediach pojawią się nagłówki mówiące o tym, że Mikołaj Roznerski zostawił ciężarną partnerkę i uciekł. Jak łatwo można się domyślić, w ciąży jest nie aktorka, ale grana przez nią postać.

Wielu fanów nie ma wątpliwości, że w ciąży będzie bohaterka grana przez Kalską w serialu "Papiery na szczęście" emitowanym na antenie TVN7. Wciąż jednak tajemnicą pozostaje, czy faktycznie Marta będzie w ciąży, czy będzie to tylko sen Adama, który będzie się obawiał, że i Marta i Nina będą spodziewały się jego dziecka.

Przypomnijmy, przed wakacyjną przerwą widzowie serialu "Papiery na szczęście" dowiedzieli się, że Adam spodziewa się z dziecka z Niną. Fani produkcji nie ukrywają, że nie mogą się już doczekać, jak potoczą się losy ich ulubionych bohaterów.

Jak podoba się wam Adriana Kalska w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Rzecznik Kremla wyjawił, co jest prawdziwym celem inwazji Rosji na Ukrainę. Wiele osób będzie zaskoczonych słowami Dmitrija Pieskowa. Co się dzieje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Woda po ziemniakach ma wspaniałe właściwości. Przyda się nie tylko w kuchni ale także w kosmetyce. O czym mowa

O tym się mówi: Porażające nagranie obiegło media. To "świadectwo moralnego upadku rosyjskiego patriotyzmu". Co widać na nagraniu