Jak wielu pamięta, jakiś czas temu dziennikarz telewizyjny i prezenter Krzysztof Ibisz podzielimy się ze swoimi fanami radosnymi wieściami na Instagramie. Wywołał furorę, publikując fotografię przedstawiającą jego żonę Joannę będącą przy nadziei.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz wyśledzeni przez fotoreporterów. Czy zdążyli dotrzeć do celu, zanim opublikowano zdjęcia?

Legenda telewizji Polsat Krzysztof Ibisz dał mocno do zrozumienia, że pojawienie się ich wspólnego dziecka sprawi, że ekscytujący czas oczekiwania nagrodzony będzie jeszcze piękniejszym światem.

Parze kolejny raz udało się utrzymać w tajemnicy dość długo ważną życiową zmianę. Przypomnijmy, że Krzysztof Ibisz wszystkich zaskoczył informacją o zmianie stanu cywilnego. Teraz Pudelek donosi, że przed kilkoma dniami fotoreporterzy upolowali dziennikarza i jego żonę Joannę Kudzbalską gdzieś w mieście.

Jak się okazuje, wykonano małżeństwu szereg zdjęć, na których widać celebrytów udających się na wizytę do jednej z placówek medycznych. Prezenter ubrał się w zwyczajny sposób, aby nie rzucać się zbytnio w oczy wścibskich paparazzich, lecz niestety biała koszulka, spodnie dżinsowe i czapeczka z daszkiem kompletnie nic mu nie dały w tej kwestii.

Również Joanna ubrana w wygodne spodnie typu legginsy i zwyczajną koszulkę z krótkim rękawem nie umknęła uwadze fotoreporterów. Jak się okazuje, była to zwyczajna, rutynowa wizyta kontrolna, jakich kobiety będące w ciąży wiele muszą zrealizować.

Dziennikarz przyznał w jednym z wywiadów, że zawsze towarzyszy swojej żonie Joannie przy każdej wizycie lekarskiej, nie dopuszcza do siebie nawet myśli, że mogłoby go przy niej nie być.

O tym się mówi: Marzena Kipiel-Sztuka przechodzi trudne chwile. Chodzi o pieniądze

Zerknij: “Sanatorium miłości”. Anna szczerze o postępowaniu Piotra po programie. Nikt się tego nie spodziewał