Inflacja ogłoszona przez rząd i zapowiadana wciąż jej wędrówka w górę rujnuje budżety Polaków jeden po drugim, co sprawia, że morale spadają na łeb na szyję w społeczeństwie.

Marzena Kipiel-Sztuka cierpi z powodu inflacji?

Marzeny Kipiel-Sztuki, a tym bardziej odgrywanej przez nią przez dwie dekady Halinki Kiepskiej nie trzeba nikomu w Polsce przedstawiać.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Polsat Box Go (@polsatboxgo)

Aktorka rzecz jasna nie ograniczyła się wyłącznie do pracy na planie serialu "Świat według Kiepskich", lecz także wzięła udział w kilku innych projektach telewizyjnych, a także często pojawia się na deskach teatru.

Nie jest tajemnicą, że serial "Świat według Kiepskich" ma aktualnie zupełnie inne oblicze, niż 20 lat temu. Wielu aktorów odgrywających istotne role w serialu niestety już z nami nie ma, a reszta mocno zmieniła się, dojrzewając wraz z odgrywanymi przez siebie postaciami.

Jakiś czas temu media obiegła mocno zaskakująca informacja na temat planów, jakie produkcja serialu "Świat według Kiepskich" ma na dalsze emisje tej kultowej serii.

Jak się okazuje, decyzja niestety jest mocno niekorzystna dla aktorów serialu, gdyż ma być zdjęty z ramówki telewizyjnej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @wspaniale.dziecinstwo

Marzena Kipiel-Sztuka borykała się z finansowymi kłopotami, gdyż wszystkie jej oszczędności szybko stopniały, co zmusiło ją do zrobienia czegoś, co obecnie odradzane jest przez wszystkich ekonomistów mających przysłowiowy łeb na karku - Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę - żaliła się mediom.

O tym się mówi: Drożyzna w Polsce szaleje coraz bardziej. Sytuacja finansowa Polaków pogarsza się coraz bardziej. Wkrótce czeka nas inflacja na poziomie 20 procent

Zerknij: Pilna informacja o zaginionym seniorze. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Panu Józefowi grozi niebezpieczeństwo