Viki Gabor mimo, że ma dopiero czternaście lat, już jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce. Wielką sławę przyniósł jej program „The Voice Kids” oraz wygrana w Eurowizji Junior. Do tego regularnie pojawia się na festiwalach, koncertach i innych wydarzeniach telewizyjnych.

Portal „o2” poinformował, że dziewczyna dobre wrażenie robi też na innych artystach, miedzy innymi Maliku Montanie. Popularny raper szczerze powiedział co o niej myśli.

„Abstrahując od tego, że teraz robi fajną muzę, to jest mega świeża. Często, jak słucham muzyki popowej, to czuję taki cringe, a u Viki Gabor tego w ogóle nie mam. Słychać, że ma influence brytyjski, UK i stylówka” – zachwalał piosenkarz.

Malik Montana uważa, że za parę lat jak już będzie starsza, Viki Gabor będzie wśród wiodących piosenkarek w kraju i zdominuje przemysł muzyczny.

Oprócz przewidywań na przyszłość co do kariery nastolatki, raper odniósł się także do negatywnych uwag, które często pojawiają się w sieci. Chodzi zwłaszcza o uwagi odnośnie doboru makijażu i ubrań do jej wieku. Piosenkarka wygląda zawsze na znacznie starszą niż jest w rzeczywistości.

Malik Montana uważa jednak, że za tego typu komentarze odpowiadają zawistni ludzie, którzy nie chcą widzieć kogoś utalentowanego na szczycie.

Zgadzacie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Przerażające sceny w rosyjskiej telewizji. Widzowie mieli okazję poznać prawdę o "operacji specjalnej". To zobaczyli na ekranach swoich telewizorów

Jak informował portal „życie.news”: Sezon na wiosenne warzywa w pełni. Wiadomo, jak sprawić, aby pomidory w naszym ogrodzie rosły dorodne i soczyste. Ważna jest stała obserwacja sadzonek

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Najnowsze doniesienia na temat rozstania Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Czy para może liczyć na stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego

Sprawdź również ten artykuł: Program Kuby Wojewódzkiego został zawieszony. Czy to konsekwencje afery z udziałem Rafała Trzaskowskiego i jego skandalicznych słów. Co będzie dalej