Jest kilka prostych sposobów, by wyglądać o dziesięć lat młodziej bez żadnego wysiłku. Jeśli masz ponad 40 lat, najlepiej dać pierwszeństwo jednej z następujących stylowych fryzur, które wizualnie ukryją minione lata.

Znani styliści zapewniają, że dla płci pięknej, która osiągnęła pewien wiek, lepiej trzymać się złotego środka. A więc - nie ścinaj włosów zbyt krótko, ale nie noś długich włosów. Optymalna długość to od szczęki do ramion.

Kare

Odwieczny klasyk, który nigdy nie wyjdzie z mody! Co więcej, taka fryzura jest odpowiednia dla płci pięknej w każdym wieku - od dziewczynki do kobiety. Za pomocą tej fryzury naprawdę można stworzyć dowolny wizerunek - biznesowy, romantyczny, surowy lub ekscentryczny.

Bizneswoman wystarczy idealnie wyrównać włosy lub zrobić przedziałek z boku i umieścić część włosów za uszami. Dla osób kreatywnych odpowiednie są dwa cienkie warkocze zaplatane przy twarzy. Możesz również zebrać przednie kosmyki i dźgnąć je z tyłu głowy, zrobić kok lub niski ogon.

screen YT
screen YT
screen YT

Warstwowa fryzura z grzywką

Dla osób o gęstych włosach ta fryzura jest najlepsza. Ponadto ta fryzura pozwoli kobietom po 40 roku życia pozostawić włosy poniżej ramion i nadal wyglądać młodziej, ponieważ loki na twarzy będą krótsze.

Idealnym dodatkiem do fryzury warstwowej byłaby grzywka, poszarpana, asymetryczna lub ukośna. Wybierz ją w zależności od gustu lub skonsultuj się z mistrzem.

screen YT
screen YT
screen YT

O tym się mówi: Kulisy życia Karola Strasburgera z 37 lat młodszą żoną. Wszystko się wydało. O co chodzi

Zerknij: Pilna informacja o zaginionym seniorze. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Panu Józefowi grozi niebezpieczeństwo