Ludzie mają wyobrażenie bliźniaków, że od twarzy do narodzin wszystko jest takie samo. Ale to nie jest prawda. Możesz mieć tę samą twarz, ale istnieje termin zwany osobowością lub stylem, który się różni.

Edyta Golec wyznała wstydliwą prawdę. Chodzi o męża i szwagra

Mieć męża bliźniaka, to jak być w ciągłej gotowości na dowcip lub nieoczekiwaną wiadomość, że oto rozmawia się nie z mężem, a ze szwagrem lub odwrotnie. Bracia Łukasz i Paweł Golcowie dobrze wiedzą, jak dobrze się bawić wiedząc, że w wielu sytuacjach są nie do odróżnienia. Wie o tym także małżonka jednego z muzyków, która odpowiedziała pewnego razu na ciekawe pytanie internauty.

Bracia Golcowie muszą przyznać, że są niezwykle do siebie podobni, co według medialnych doniesień sprawia, że zarówno fani, jak i członkowie rodziny mają czasem kłopot z rozróżnieniem ich. Jak się okazuje, ich własne dzieci mylą ojców, ale to nie wszystko.

Małżonka Łukasza Golca przyznała kiedyś, że sama się czasem myli odpowiadając na pytanie internauty - A kto ich nie myli? - padła szczera odpowiedź. Jak widać, jedynie mama jest w stanie rozróżnić synów, o ile będzie mocno skupiona na ich rozwoju, cechach charakteru i tym, co lubią, a czego nie znoszą.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Magdalena Narożna zebrała wiele gratulacji. Wszystko przez zdjęcie, które niedawno wrzuciła do sieci. O co chodzi

Zerknij tutaj: Wkrótce ruszy kolejna edycja „Tańca z Gwiazdami”! Do publicznej wiadomości trafiło nazwisko pierwszego uczestnika nowej odsłony programu. Kto nim jest