Jak przypomina portal "Super Express", Jolanta Kleser była jedną z uczestniczek programu "MasterChef". Wielbicielka kulinariów poprowadzi nowy program, który zadebiutuje na antenie TVP i TVP Polonia. Przd startem "Kulinarnych wędrówek z Jolą Kleser", jego prowadząca zdradziła, że pomimo doświadczenia w kuchni i jej zdarza się czasem coś przypalić. Co dokładnie?

To zdarza się nawet najlepszym

Jolanta Kleser przyznaje, że nawet najlepszym może przytrafić się wpadka w czasie przygotowywania potraw. Jej samej nie raz zdarzyło się coś przypalić. Najczęściej są to migdały, którymi posypuje Beze Pavlova. Jak wyznała Kleser, wrzuca je na patelnie, odwraca się, zajmuje czymś innym i zupełnie zapomina o tym, że na patelni prażą się migdałowe płatki.

Jola Kleser/YouTube @itvm.pl
Jola Kleser/YouTube @itvm.pl
Jola Kleser/YouTube @itvm.pl

Jolanta Kleser, choć zadebiutowała w drugiej edycji "MasterChefa" na antenie TVN, teraz współpracuje ze stacją TVP. Regularnie możemy zobaczyć jak przygotowuje potrawy w "Pytanie na śniadanie". Można ją spotkać na żywo, w trakcie prowadzonych przez nią warsztatów i pokazów kulinarnych odbywających się w całej Polsce.

Nowy program w TVP

Kleser wydała do tej pory trzy książki poświęcone tematyce kulinarnej. Jej pierwsza publikacja to "Lodovo" ukazała się w 2017 roku. Rok później w księgarniach pojawiła się książka "Zdrowe przetwory", a w 2019 roku "Zdrowe łakocie".

W swoim najnowszym programie, Jola Kleser będzie przemierzała Polskę, przedstawiając najzdrowsze produkty regionalne. Cykl będzie się składał z 10. odcinków, w których prowadząca odwiedzi miejscowości w województwie dolnośląskim i małopolskim.

Jola Kleser/YouTube @Auchan.pl
Jola Kleser/YouTube @Auchan.pl
Jola Kleser/YouTube @Auchan.pl

Będziecie oglądać nowy program Joli Kleser?

To też może cię zainteresować: Kolejna uczestniczka kultowego programu “Top Model” właśnie wkroczyła do świata show biznesu. Ksenia Chlebicka już niebawem na ekranach telewizorów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wilfredo Leon zdradził tajemnice małżonki. Niewielu wiedziało o jej talencie. O czym mowa

O tym się mówi: Misha Kostrzewski szczerze o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Kieruje w ich stronę cenne porady