Brytyjska rodzina królewska to bez wątpienia najpopularniejsza rodzina na świecie. Ostatnio nieustannie królują na pierwszych stronach gazet.

Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Niedawno w Wielkiej Brytanii obchodzony był jubileusz panowania królowej Elżbiety II. Oczywiście władczyni nieustannie jest wspierana przez członków rodziny, którzy jednak mają także regularne obowiązki. Na przykład książę Edward, czyli najmłodszy z dzieci królowej, jest pracownikiem teatru.

Portal Jastrząb Post podaje, że ostatnio królowa Elżbieta II postanowiła nieco zbliżyć do siebie swoją córkę – księżniczkę Annę oraz żonę swojego ukochanego wnuczka – księżną Kate. Co z tego wyniknęło?

Niezniszczalny duet wykreowany przez królową

Okazuje się, że ostatnio obie panie wystąpiły w Londynie na uroczystości związanej z organizacją opieki zdrowotnej dla matek. Co więcej, panie podczas wystąpienia, świetnie się dogadywały, co dostrzegli nawet uczestnicy wydarzenia.

- Anna i Kate bardzo dobrze ze sobą współpracowały. Rozmowa była łatwa, Kate szanowała Annę jako starszego członka rodziny, a nawet wybuchały śmiechem z żartu, który Anna opowiedziała lekarzom – donosi Woman’s Day.

Widać zatem, że pomysł królowej Elżbiety II na temat współpracy obu pań był strzałem w dziesiątkę! Ciekawe, jak dalej potoczy się ich współpraca!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ŚWIAT CZEKA NA TO OD WIELU TYGODNI. WIADOMO, CZY UDA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SPOTKANIA PUTINA Z PREZYDENTEM UKRAINY. ROZMOWA MIĘDZY POLITYKAMI KLUCZOWA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ O: ZACZYNALI OD REALITY SHOW, A PÓŹNIEJ TRAFILI DO POLSKIEJ POLITYKI. LISTA ZNANYCH PARLAMENTARZYSTÓW I SAMORZĄDOWCÓW, KTÓRZY ZACZYNALI W TV JEST DŁUGA

PRZYPOMNIJ SOBIE: TO JUŻ OFICJALNE. PIERWSZA KOBIETA - DOWÓDCA ARMII UKRAIŃSKIEJ ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA ŚWIATU. OBYWATELE UKRAINY NIEZMIERNIE DUMNI