Jak podaje portal "Super Express", Piotr Fronczewski zmaga się od jakiegoś czasu z problemami zdrowotnymi. Wymusiły one na aktorze rezygnację z występu w serialu "Leśniczówka". Jeśli wierzyć doniesieniom "Na Żywo", szansę na rolę ma aktor znany z występów w "Klanie".

Piotr Fronczewski ma problemy ze zdrowiem

Piotr Fronczewski ma na swoim koncie wiele znakomitych ról filmowych i serialowych. Z doniesień medialnych wynika, że aktor ma problemy kardiologiczne. Przeszedł nawet kilka zabiegów. Niestety nienajlepsza kondycja zdrowotna Fronczewskiego, zmusiła go do rezygnacji z roli w serialu "Leśniczówka", którą napisano z myślą o nim.

Piotr Fronczewski. Źródło: yutube.com
Piotr Fronczewski. Źródło: yutube.com
Piotr Fronczewski. Źródło: yutube.com

Tygodnik "Na Żywo" donosi, że Piotra Fronczewskiego może w "Leśniczówce" zastąpić znany z "Klanu" Tomasz Stockinger. Jak czytamy, że dla Stockingera propozycja ta, jest ogromnym zaszczytem, podobnie jak to, że "postawiono go w jednym rzędzie z Fronczewskim".

Z nieco większym sceptycyzmem do roli podchodzi partnerka Tomasza Stockingera, Katarzyna, która obawia się, że przyjęcie roli w "Leśniczówce", może pozbawić aktora roli w "Klanie", która jest dla niego źródłem stałego dochodu.

Tomasz Stockinger/ screen youtube
Tomasz Stockinger/ screen youtube
Tomasz Stockinger/ screen youtube

Partnerka ma doradzać Stockingerowi pozostanie przy tym co bezpieczniejsze, a nie rzucanie się w nieznane i granie w serialu, który może gościć na antenie zaledwie przez chwilę. Biuro prasowe "Klanu" w rozmowie z portalem "Interia" uspokaja fanów aktora, że Tomasz Stockinger nadal pozostaje w obsadzie serialu, pozostając jedną z wiodących postaci w uwielbianej przez Polakow produkcji.

Jesteście ciekawi, jak z nową rolą poradziłby sobie Tomasz Stockinger?

To też może cię zainteresować: Widzowie nadal są w szoku po ostatnich informacjach na temat Krzysztofa Pachuckiego. Co przyczyniło się do decyzji bohatera programu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Horrendalne ceny w restauracji znanego kucharza. Ile trzeba zapłacić za hot doga u finalisty „MasterChefa”

O tym się mówi: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju