Fani programu „MasterChef” pamiętają na pewno Szymona Czerwińskiego, który to był finalistą piątej edycji popularnego programu kulinarnego. Niedawno kucharz zdecydował się na odważny krok i otworzył punkt, w którym sprzedaje hot dogi.

Nowe miejsce w Sopocie

Na miejscu można kupić bułki z kiełbaskami, które są oparte na swojskich wyrobach. Wspomniana knajpka znajduje się w centrum Sopotu.

Jak podaje portal o2, nowe miejsce na restauracyjnej mapie Trójmiasta cieszy się dużym zainteresowaniem. Jednak z internautek opowiedziała o swojej wizycie w tym miejscu na facebookowej grupie „Gdzie zjeść w Trójmieście?”. Nie spodziewała się jednak, że spotka się z tak nieprzyjemnymi komentarzami!

Czy to faktycznie zbyt drogo?

Autorka posta zachwalała hot dogi z lokalu znanego kucharza. Hot dog widniejący na dodanym zdjęciu faktycznie wygląda smakowicie. Komentujący post byli jednak zniesmaczeni ceną, jaką trzeba zapłacić za dość prostą potrawę.

Okazuje się, że za hot doga pokazanego na zdjęciu trzeba zapłacić dokładnie 29,99 zł. Taka cena nie spodobała się komentującym!

- Od kiedy bułka i kiełbasa to jakiś luksusowy towar? Sodówka do głowy uderzyła, absurdalna cena i wydumane ego – napisała jedna z komentujących osób.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy faktycznie 30 zł to zbyt dużo, jak na cenę hot doga?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ŚWIAT CZEKA NA TO OD WIELU TYGODNI. WIADOMO, CZY UDA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SPOTKANIA PUTINA Z PREZYDENTEM UKRAINY. ROZMOWA MIĘDZY POLITYKAMI KLUCZOWA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ O: ZACZYNALI OD REALITY SHOW, A PÓŹNIEJ TRAFILI DO POLSKIEJ POLITYKI. LISTA ZNANYCH PARLAMENTARZYSTÓW I SAMORZĄDOWCÓW, KTÓRZY ZACZYNALI W TV JEST DŁUGA

PRZYPOMNIJ SOBIE: TO JUŻ OFICJALNE. PIERWSZA KOBIETA - DOWÓDCA ARMII UKRAIŃSKIEJ ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA ŚWIATU. OBYWATELE UKRAINY NIEZMIERNIE DUMNI