Sławomir Świerzyński to założyciel i lider grupy disco-polo Bayer Full, która jest jedną z najstarszych w Polsce tego typu grupą grającą skoczną muzykę rozrywkową.

Jak mieszka lider jednego z najstarszych w Polsce zespołów disco-polo

Muzyk spędził 38 lat swojego życia na muzycznej działalności, nagrywając nowości muzyczne z gatunku disco-polo. Niezaprzeczalnymi przebojami w świecie fanów tego gatunku są piosenki, które mocno zapadły w pamięci wielu Polaków. Największymi hitami zespołu Bayer Full są "Majteczki w kropeczki", "Bo wszyscy Polacy" lub "Serduszka dwa".

Sprzedanych około 20 milionów płyt, do 200 koncertów zagranych na przestrzeni roku i medialna działalność sprawiają, że Sławomir Świerzyński wraz z zespołem nie znikają gdzieś w przestrzeni publicznej pomiędzy muzycznymi młodymi wilkami brylującymi aktualnie na szczytach list przebojów.

Jak ustalono w 2020 roku, lider powstałego w 1986 roku zespołu, poza działalnością muzyczną zarabia również na stadninie koni, której jest właścicielem. Piosenkarz mieszka wraz z rodziną na Mazowszu w Woli Łąckiej, gdzie znajduje się jego gospodarstwo rolne.

Jest to dosyć spora posiadłość, a wnętrza jego domu ozdobione są okazałą kolekcją płyt zespołu. Można zobaczyć także mnóstwo trofeów i nagród. Zorganizowane przez artystę domowe biuro służy mu do prowadzenia działalności.

Dosyć ciekawą informacją na temat Sławomira Świerzyńskiego jest to, że hodowane w stadninie konie piosenkarz może świetnie połączyć z przepięknymi powozami i bryczkami, które wynajmowane są u niego na specjalne okazje.

Jak się okazuje, piosenkarz zakochał się również posiadanym od kilkunastu lat jachcie, który służy artyście jako oaza spokoju idealna do odpoczynku.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Małgosia z programu "Rolnik szuka żony", podjęła decyzję o zmianie. Jakie nadrobiła zaległości w wyglądzie

Zerknij: Zaskakujące doniesienia Edwarda Miszczaka obiegły media. Co skłoniło go o podjęcia takiej decyzji