Kate i William opublikowali na Instagramie parę zdjęć z piątkowego nabożeństwa królowej Elżbiety II, a na jednym z nich znaleźli się Harry i Meghan. Niestety to nie oznacza pojednania...

Książę Harry i Meghan Markle nie wydali się ponownie zjednoczyć z księciem Williamem i księżną Kate w czasie nabożeństwa dziękczynnego królowej Elżbiety II w trakcie jej platynowego jubileuszu.

Pomiędzy zdjęciami z wnętrza katedry św. Pawła para królewska opublikowała obszerne ujęcie grupowe, na którym członkowie rodziny królewskiej, w tym Harry i Meghan, siedzieli w ławkach słuchając nabożeństwa. Niestety, pary siedziały po przeciwnych stronach kongregacji, a Harry i Meghan siedzieli w drugim rzędzie z księżniczkami Beatrice i Eugenią i ich mężami oraz lady Sarah Chatto, córką księżniczki Małgorzaty i jej rodziną.

Podpisując zdjęcia, Kate i William napisali: „Dzisiaj podziękowaliśmy za inspirującą służbę Jej Królewskiej Mości dla naszego kraju i Wspólnoty Narodów w ciągu ostatnich 70 lat.

Harry i Meghan nie przybyli jednak na przyjęcie . Powodem jest prawdopodobnie to, że odkąd wycofali się ze swoich ról starszych pracujących członków rodziny królewskiej w 2020 roku, chcieli zachować niski profil.

O tym się mówi: Stanisław Bareja słynął nie tylko z genialnych filmów. Córka artysty wyznała całą prawdę o czasach dzieciństwa

Zerknij: Prezydent w opałach. Jeden z posłów przypomniał pewien wpis Andrzeja Dudy sprzed lat