Ciesząc się ogromną popularnością, zdobyła rzeszę wiernych fanów, którzy pilnie śledzą jej aktywne działanie zawodowe i informacje, jakimi dzieli się gwiazda, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Teresa Werner z honorową odznaką "Zasłużony dla kultury polskiej" i talią osy zachwyca swoich fanów

Nie da się także ukryć, że mimo wieku senioralnego Teresa Werner prezentuje się wspaniale, idealnie wpasowując się w medialny świat show-biznesu.

Według medialnych doniesień, Teresa Werner spędziła przeszło 32 lata na wokalnych występach Zespołu Pieśni i Tańca “Śląsk”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez SORRY BOYS (@sorryboysmusic)

Dołączyła do tej znanej grupy, mając 16 lat. Jak donosi Interia, gwiazda zdecydowała się na rozpoczęcie kariery solowej w 2011 roku, nagrywając album “Spełnić marzenia”, który doceniony został platyną.

Każdy, kto interesuje się zawodową działalnością Teresy Werner, wie, że w 2020 roku wydana została jej płyta sekret miłości, która okazała się jak dotąd ostatnim albumem, oraz rozpoczęła wówczas w październiku pracę prowadzącej program rozrywkowy “Koncert Życzeń z Teresą Werner”.

Co o tym sądzicie?


źródło: YouTube/Szlagiery.TV

O tym się mówi: Rodzinna narada w sprawie spadku po św. pamięci Krzysztofie Pachuckim. Czy Bogusia wszystko odziedziczy

Zerknij: Co dalej z karierą Edwarda Miszczaka po odejściu z TVN. Ujawniono rzekome powody odejścia dyrektora programowego ze stacji. Mają związek z konkurencją