Od chwili, gdy wiadomość o tej tragedii rozprzestrzeniła się w internecie, temat ten wciąż pojawia się w nagłówkach kropka po paru dniach od uroczystości pogrzebowych Krzysztofa Pachuckiego, Super Express postanowił pociągnąć temat dalej i poruszona została delikatna kwestia spadkobierców po Krzysztofie.

Czy Bogusia odziedziczy majątek po mężu?

Przypomnijmy, że 56-letni świeżo upieczony mąż targnął się skutecznie na swoje życie 2 czerwca w czwartek, a jego ciało znalazła żona, której przecież tak bardzo poszukiwał w programie.

Teraz Bogusia mierzy się z traumatycznym przeżyciem, ogromną stratą i medialnym zainteresowaniem sprawami związanymi ze śmiercią jej męża. Super Express postanowił ustalić, co stanie się z nie małym majątkiem zgromadzonym przez Krzysztofa.

Wedle prawa obowiązującego w naszym kraju, będąca od pół roku żoną Krzysztofa Bogusia nabrała praw do dziedziczenia po nim.

Jak się okazuje, dalsze losy gospodarstwa na Mazurach omawiane będą przez rodzinę zmarłego w późniejszym czasie, jak poinformowała osoba z otoczenia rodziny Pachuckich. - Formalności związane ze spadkiem rodzina zostawia na później, na spokojną rozmowę - poitwierdził informator.

YouTube/Rolnik szuka żony

O tym się mówi: Nowi świadkowie w sprawie testamentu Krzysztofa Krawczyka. Junior i Ewa Krawczyk znowu przed sądem

Zerknij: Duchowny postanowił wyjaśnić kwestię, która sprawia wielu osobom problem. Teraz już nie powinno to nikomu sprawić kłopotu. O czym mowa