Dominika i Kamil Grosiccy zorganizowali 10-letniej córeczce uroczystości komunijne, które okraszone zostało naturalnie okazałą oprawą.

Niemniej jednak wspaniałości, jakie pojawiły się na przyjęciu, nie przyćmiły obuwia, jakie znalazło się wówczas na stopach piłkarza.

Internauci zareagowali na stylizację Kamila Grosickiego

Należy uświadomić sobie, że wielu obserwatorów i komentatorów cudzego życia stwierdziło, że buty, na jakie postawił Kamil, są dość zaskakujące w odniesieniu do okazji.

Pierwszokomunijne uroczystości i przyjęcia od wielu lat oznaczają górę wydanych na ten cel pieniędzy. Obecnie, śmiało można komunijne przyjęcia porównać, do całkiem okazałego przyjęcia weselnego, wyprawianego z przytupem i rozmachem.

Rodzice dzieci przystępujących do pierwszej komunii świętej, przede wszystkim ci popularni i zamożni, sięgają do najskrytszych zakamarków kont bankowych i inspiracji, aby obecni na uroczystości bliscy i znajomi zapamiętali przyjęcie na bardzo długo.

Kamil Grosicki i jego małżonka Dominika również zaaranżowali 10-letniej córce huczne przyjęcie pierwszokomunijne.

Na fotografiach umieszczonych w internecie spostrzegamy wieniec z balonów, który króluje niezmiennie na wielu uroczystościach, jak rocznica urodzin bądź baby shower, które organizowane przez znane osoby.

Rodzina piłkarza postanowiła jednak dodać akcent ze świata show-biznesu. Państwo Grosiccy zadecydowali się na przemycenie tak zwanej ścianki. Tam celebryci mogli jako goście wykonać sobie fotkę z girlandą w tle.

Przypomnijmy jednak, że także Kamil Grosicki zwrócił na siebie uwagę opinii publicznej i internautów. Jak się okazuje, jego obuwie w stylu sportowym mocno zakuło w oczy i wywołało lawinę komentarzy w mediach społecznościowych.

O tym się mówi: Książę Karol przemawiał na cześć Królowej Elżbiety II. Nazwał ją mamusią i wywołał wrzawę pod centrum handlowym. O co poszło

Zerknij: Typowania na następcę Putina już trwają. Ten kandydat budzi niepokój. Jest jedną z najpotężniejszych osób w kraju. Czy zostanie następnym prezydentem