Jak podaje portal "Pomponik", syn króla disco polo nie pierwszy raz wpakował się w kłopoty, za które usłyszał prokuratorskie zarzuty. Tym razem Daniel M. został oskarżony o zniesławienie i znieważenie sędzi, do którego miało dojść za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co grozi Danielowi M.?

Daniel M. znów wpakował się w kłopoty

Znany muzyk disco polo, choć zawodowo odnosi wiele sukcesów, musi mierzyć się z kolejnymi wybrykami swojego jedynaka. Daniel M. regularnie pakuje się w kłopoty z prawem. W trakcie jednej z rozpraw został skazany przez sąd na 10 miesięcy więzienia z warunkowym zawieszeniem kary na okres 3 lat, 10 tys. zł grzywny oraz zatrzymano mu prawo jazdy na 6 lat.

Daniel M. uznał, że kara orzeczona przez sąd nie do przyjęcia. Swoim rozgoryczeniem postanowił podzielić się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Syn króla disco polo nie przebierał w słowach, obrzucając sędzie inwektywami. Wypłakując żale w sieci Daniel M. nie miał chyba świadomości, że jego wypowiedź trafi przed oblicze prokuratury.

Daniel M./YouTube @Pudelek
Daniel M./YouTube @Pudelek
Daniel M./YouTube @Pudelek

Sprawa zniesławienia i znieważenia sędzi przez Daniela M. trafiła do Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Mazowieckim. Zdecydowano się na ten krok, aby zapewnić bezstronność organów prawa. Po zapoznaniu się ze sprawą, prokuratura zdecydowała się na wszczęcie postępowania i postawienie synowi króla disco polo zarzutów.

Prokuratura uznała, że Daniel M. dopuścił się nie tylko znieważenia sędzi, ale także jej pomówienia przez co przedstawicielka wymiaru sprawiedliwości została narażona na utratę zaufania ze strony społeczeństwa, co jest podstawą wykonywanego przez nią zawodu.

Z informacji przekazanych przez prokuraturę wynika, że oskarżony nie przyznał się do winy. Odmówił także składania jakichkolwiek wyjaśnień w sprawie. Przypomnijmy, sprawa dotyczy wpisów zamieszczonych na instagramowym profilu Daniela M. w dniach 7-9 grudnia 2021 roku.

Prokurator/YouTube @Pawel Pierzchanowski
Prokurator/YouTube @Pawel Pierzchanowski
Prokurator/YouTube @Pawel Pierzchanowski

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Prezydent Andrzej Duda zamierza podpisać nową ustawę. Czy kalendarz świąt państwowych wkrótce się powiększy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne wieści dla fanów programu "Rolnik szuka żony". Odszedł jeden z uczestników show. Niedawno stanął na ślubnym kobiercu

O tym sie mówi: Książę Karol przemawiał na cześć Królowej Elżbiety II. Nazwał ją mamusią i wywołał wrzawę pod centrum handlowym. O co poszło