Jak pamiętamy, jakiś czas temu media obiegła kontrowersyjna wiadomość o tym, że Ewa Krawczyk rozmawiała z Krzysztofem Krawczykiem o jego grobie, zanim artysta zmarł. Wyjawił on wówczas, jakby wyglądał jego pomnik, opowiedział o tym, czego sobie życzy i co włożyć do trumny.

Nowe zdjęcia grobu Krzysztofa Krawczyka. To budzi wspomnienia!

Całkiem niedawno z doniesień tabloidowy dowiedzieliśmy się, że Ewa Krawczyk zdołała w końcu dopilnować powstanie wspaniałego i monumentalnego pomnika jej zmarłego męża, który zdaniem wdowy i wielu przyjaciół artysty jest usiane symboliką związaną z jego upodobaniami i marzeniami.

Teraz media obiegła wiadomość, najbardziej aktualne zdjęcia przedstawiające grup Krzysztofa Krawczyka opublikował jego wieloletni przyjaciel i były menadżer Andrzej Kosmala, który odwiedził piosenkarza na cmentarzu w towarzystwie swoich najbliższych i wdowy po piosenkarzu Ewy Krawczyk.

Dziś u Krzysztofa w Grotnikach z Ewą, Kasia szwagrem Maciejem i szwagierką Ewą. Modlitwa, rozmowa z Krzysztofem i porządki po prostu. Pozdrawiamy też poznanych fanów Krzysztofa, którzy odwiedzają jego grób często z daleka - podsumował w opisie Andrzej Kosmala.

Należy przyznać, że pomnik postawiony muzykowi jest pięknie wykonany, a symbolizujące miłość do Boga, do żony i wiarę elementy pięknie wkomponowały się w całość. W jednym z wywiadów Ewa Krawczyk stwierdziła, że jest zadowolona, gdyż zieleń oznaczająca nadzieję, oraz czerwień, to ulubione ich kolory.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Mama ozdobiła swoją kilkugodzinną córeczkę. Spadła na nią fala krytyki. O co chodzi

Zerknij też tutaj: Wyjątkowe znalezisko odkryte w trakcie remontu zabytkowego kościoła. Archeolodzy są przekonani, że jest absolutnie unikatowe na skalę całego kraju

Nie przegap tego. Przypominamy: Donald Tusk przechodzi trudne chwile. Odeszła bardzo ważna dla niego osoba