Pewna użytkowniczka mediów społecznościowych wywołała oburzenie w Internecie po ujawnieniu, że przekłuła uszy swojej córce, gdy miała zaledwie dwa dni. Lara, mama dziewczynki, udostępniła nagranie, na którym jej córka pokazuje swoje pełne włosy na głowie – ale nie to przykuło uwagę ludzi.

Tiktokerka chwali się córką i jej wizerunkiem. Ludzie zwrócili uwagę na kolczyki

Zamiast tego wielu widzów filmu, który stał się popularny z ponad dziesięcioma milionami wyświetleń, było oszołomionych zdjęciami noworodka po zauważeniu, że ma przekłute uszy. W filmie TikTok opublikowanym na jej koncie Lara Tica Official: „Wszyscy: Włosy twojego dziecka nie zostaną… Po prostu odpadną", pojawiły się dowody na to, że maleństwo ma włosy cały czas.

@laraticaofficial

𝙱𝚊𝚋𝚢 𝙻𝚊𝚛𝚊 ᰔ

♬ original sound - megann_maloney

Pokazała zdjęcia swojej córki jako noworodka i późniejsze, obecnie czteromiesięcznej, ujawniając, że jej córka wciąż ma pełne włosy na głowie. Ale lwia część widzów spekulowała o jej przekłuciu uszu, co doprowadziło to tego, że wiele osób było podzielonych.

@laraticaofficial #fyp ♬ Amor - Antonia

Jeden napisał: „O rany – dlaczego nie poczekać z kolczykami, aż będzie mogła powiedzieć, że sama tego chce?” „Nie sądzę, że powinnaś zakładać swojemu dziecku kolczyki, chyba że może ci powiedzieć, czy ich chce” – skomentował inny widz. Trzecia dodała: „Jako mama jestem wroga kolczykowaniu. To jej ciało i ona sama o tym zadecyduje, ale Twoje dziecko jest bardzo piękne”. „Moim zdaniem myślę, że winnaś pozwolić dziecku zdecydować, kiedy będzie starsze, czy chce przekłuć uszy, czy nie” – powiedział czwarty.

A Ty co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Radosne wieści o Władysławie Balickim z 2-go sezonu "Sanatorium miłości”. 73-latek ożenił się z piękną Marysią

Zerknij: Wyjątkowe znalezisko odkryte w trakcie remontu zabytkowego kościoła. Archeolodzy są przekonani, że jest absolutnie unikatowe na skalę całego kraju