Internet i media społecznościowe bardzo ułatwiają Polakom bycie na bieżąco w losach i poczynaniach uczestników "Sanatorium miłości”.

Władysław i Marysia zalegalizowali swój związek

Jednym z bohaterów drugiego sezonu "Sanatorium miłości” był Władysław Balicki, który przybył do pięknego Ustronia w celu odnalezienia miłości, dokładnie tak samo jak reszta uczestników.

Jak donoszą media, senior bardzo pozytywnie wspomina udział programie, pomimo faktu, że nie udało mu się odnaleźć wśród uczestniczek tej jedynej na resztę życia. Z historii życia Władysława Balickiego poznanej w programie wynika, że po 48 latach wspólnego życia z żoną Pelagią, mężczyzna musiał rozstać się z ukochaną, a rozdzieliła ich jej śmierć.

Do udziału w programie namówiła seniora jego córka Izabela. Dzięki temu, senior stał się osobą rozpoznawalną medialnie, co skłoniło piękną Marię Karnat do zainicjowania spotkania się przez wysłanie 73-latkowi zaproszenia do grona znajomych na platformie Facebook.

Senior zareagował i zadzwonił do kobiety. Jak przyznał w wywiadzie, postanowił sprawdzić, kim jest Marysia i jakie ma zamiary. Teraz gdy media trąbią o wielu poważnych sprawach dotyczących Polski i świata, Marta Manowska, gospodyni programu opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia młodej pary wykonane w dniu ślubu - Nowa droga zaczyna się wtedy, gdy po nią sięgniemy Marysiu, Władku Gratuluje i jestem przeszczęśliwa - napisała w opisie.

O tym się mówi: Lech Wałęsa ma kolejne problemy. Wszystko przez emeryturę. Co się stało

Zerknij tutaj: Kontrowersyjne słowa Lecha Wałęsy. Polityk chce rozwiązania i ponownego stworzenia Unii Europejskiej. Wykluczył z niej dwa państwa