Jak stwierdził, największe niezadowolenie budzi w nim to, iż paru będących niepoważnymi politykami ludzi otrzymuje miliardy na stracenie.

Lech Wałęsa tajnie starał się o wejście Białorusi i Ukrainy do Unii i NATO?

Jego propozycją jest, by po triumfie autentycznej demokracji odebrać rządzącym majątki, którymi straciliby każdy dług, jaki ciąży na nas za sprawą ich decyzji. Lech Wałęsa wspomniał również w wywiadzie o rozbujanej intensywnie inflacji, której skutki bardzo mu ciążą z powodu drożyzny.

Były prezydent stwierdził, że jest zmuszony do dorabiania do emerytury, która według doniesień Super Expressu jest równa mniej więcej 5000 zł. Zaskakującą informacją, jaką Lech Wałęsa podzielił się na łamach jednego z portali, jest jego tajna działalność w sprawie Ukrainy i Białorusi.

Poinformował, iż w trakcie swojej kadencji prezydenckiej jego plan uwzględniał przystąpienie do Unii Europejskiej oraz NATO wraz z Białorusią i Ukrainą.

Zaznaczył wyraźnie, że mówiąc otwarcie o kandydaturze Polski, o wejście do Unii Białorusi i Ukrainy zabiegał w sekrecie mając w zamiarze budowę międzynarodowej koalicji - Bylibyśmy to w stanie z Borysem Jelcynem zrobić, ale zabrakło mi drugiej kadencji. Potem wszystko się zawaliło - żalił się polityk, dodając, że przez długi narobione wskutek decyzji politycznych partii rządzącej, napędziły inflację, którą on bardzo mocno odczuła i musi pracować zarobkowo, gdyż z emerytury zwanej przez niego nędzną pensyjką nie jest w stanie przeżyć.

O tym się mówi: Typowania na następcę Putina już trwają. Ten kandydat budzi niepokój. Jest jedną z najpotężniejszych osób w kraju. Czy zostanie następnym prezydentem

Zerknij: Przedstawicielom wielu znaków zodiaku rozpoczynający się tydzień mocno da się we znaki. Lepiej mieć się na baczności. Co zapowiada horoskop na te dni