Jak podaje portal "Jastrząb Post", siostra Davida Beckhama świętuje swoje 50. urodziny. Z tej okazji media obiegło wyjątkowo zdjęcie Lyenne Beckham-Briggs. Czy można dostrzeć podobieństwo pomiędzy rodzeństwem?

Wciąż popularny

David Beckham nie może narzekać na brak rozpoznawalności. Piłkarz od lat cieszy się dużą popularnością wśród kibiców, którzy bacznie śledzili nie tylko jego karierę, ale także życie prywatne. Piłkarz od 23 lat jest mężem byłej członkini zespołu Spice Girls - Victorii. Para doczekała się czwórki dzieci.

Z zainteresowaniem mediów musi liczyć się nie tylko sam piłkarz i jego żona, ale także jego rodzice i siotry. Nie jest tajemnicą, że David Backham świetnie dogaduje się z młodszą z sióstr, o tyle ze starszą z nich jego relacja jest znacznie bardziej skomplikowana.

Niełatwe relacje

Relacja Davida Beckhama i Lyenne Beckham-Briggs nie od początku były trudne. Kością niezgody był ślub Lyenne z Colinem Everym, któremu piłkarz od początku miał być przeciwny. Choć nie zgadzał się z wyborem siostry, pojawił się na ich ślubie. Niestety później, ich relacje mocno się ochłodziły.

Małżeństwo starszej siostry Beckhama i Every'ego nie przetrwało próby czasu. Para rozwiodła się w 2010 roku. Lyenne została sama z tróją dzieci, a jedynym źródłem jej dochodu były wówczas zasiłki. Szczęście jednak znów uśmiechnęło się do kobiety i znalazła nową miłość. On i Kevin Briggs poznali się w sieci i postanowili razem iść przez życie.

Także relacje Lyenne z młodszym bratem wydają się dziś bardzo dobre. Dowodem na to mogą być życzenia, jakie David Backham zamieścił z okazji 50. urodzin starszej siostry. Przy okazji pokazał niezwykłe zdjęcie z rodzinnego albumu. Fani nie mają wątpliwości, że siostra Beckhama na fotografii podobna jest do ich mamy.

Także my, dołączamy się do życzeń dla Lyenne Beckham-Briggs.

To też może cię zainteresować: Nie ma już pośród nas jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy świata. Ann Turner Cook znał każdy, choć może nie wszyscy mają tego świadomość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rosyjscy generałowie knują plany przeciwko Putinowi. Czy to koniec jego panowania. Wypowiedź eksperta budzi zaskoczenie

O tym się mówi: Przywódca Czeczenów spotkał się właśnie z ministrem obrony Federacji Rosyjskiej. Doszło do budzących niepokój wśród państw zachodu ustaleń. Co zaszło