Jak podaje portal "Pomponik", choć nie cichną plotki o łączącym Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek, oboje stanowczo zaprzeczają, jakoby łączyło ich coś więcej niż praca i przyjaźń. Ostatnio można ich było zobaczyć razem. Na zjęciach wyglądali na bardzo szczęśliwych i zadowolonych.

Trudne tygodnie

Za Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim niezwykle trudne tygodnie. Po tym, jak aktorka wspólnie z mężem wydała oświadczenie o rozstaniu, jej nazwisko nie znika z pierwszych stron gazet. Wszyscy zastanawiali się, co było powodem rozstania małżeństwa, które przez wiele lat uznawana była za idealną.

Marcin Hakiel rzucił nieco światła na powód ich rozstania w wywiadzie udzielonym Aleksandrze Kwaśniewskiej. Tancerz przyznał, że Katarzyna Cichopek prosiła go, aby dał jej więcej przestrzeni, a potem okazało się, że wolność o jaką prosiła aktorka, "miała imię".

Ostatnio od Hakiela można było też usłyszeć, że powstrzymuje się od wypowiedzenia na głos wielu rzeczy dotyczących jego małżeństwa Cichopek. Dodał, że lepiej jest, aby "nie ujrzały one światła dziennego". Takim stwierdzeniem tylko wzmógł ciekawość fanów.

Jednak nie tylko z wylewnością męża musiała mierzyć się Katarzyna Cichopek. Media rozgrzała również informacja o tym, że nagrano jej prywatną rozmowę z Maciejem Kurzajewskim i rozesłano do mediów. Nagranie otrzymał również Marcin Hakiel. To tylko spotęgowało plotki, że gospodarzy "Pytania na śniadanie" łączy coś więcej.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem na zdjęciach

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski zaprzeczają, że łączy ich coś więcej. Nie da się jednak ukryć, że świetnie się ze sobą rozumieją. Zdają się też obrze ze sobą bawić, co widać na ich najnowszych wspólnych zdjęciach, gdzie widzimy ich siedzących w aucie.

Zdjęcia pochodzą z prac nad nowym spotem reklamowym prowadzonego przez nich programu. Zresztą całej ekipie programu "Pytanie na śniadanie" dopisywały dobre humory.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/plotek.pl
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/plotek.pl
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/plotek.pl

Myślicie, że Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego faktycznie łączy tylko przyjaźń i wspólna praca?

To też może cię zainteresować: Wiele gwiazd skarży się na wysokość swojej emerytury i konieczność dorabiania. Wysokość ich dochodów robi wrażenie, szczególnie Ilony Łepkowskiej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Już w sobotę odbędzie się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Czy Aleksander Kwaśniewski skradnie Jarosławowi Kaczyńskiemu całą uwagę

O tym się mówi: Kolejne doniesienia o stanie zdrowia Władimira Putina. Kreml ma być przygotowany na najgorszy z możliwych scenariuszy