Aktorka Barbara Mularczyk, wcielając się w postać Mariolki Kiepskiej, zdobyła serca Polaków swoją naturalnością początkującej aktorki, a przede wszystkim świetnym dopasowaniem do osobowości barwnej córki Halinki i Ferdynanda Kiepskich.

Na casting do "Świata według Kiepskich" Barbarę Mularczyk zgłosił jej tato

Jej debiut miał miejsce przed dwudziestoma trzema laty, gdy po raz pierwszy pojawiła się na planie serialu “Świat według Kiepskich”. Mariolka Kiepska zapewniła Barbarze Mularczyk rozpoznawalność i komediowy warsztat aktorski.

Nie ograniczyła się jednak do pracy w “Kiepskich”, gdyż jest również za pan brat z deskami teatru. Barbara Mularczyk, opowiadając w wywiadzie do jednego z tygodników, przyznała, że świetnie poradziła sobie na castingu do serialu dzięki swoje gadatliwość i otwartości, a przede wszystkim dzięki organizowanym w dzieciństwie przedstawieniom rodzinnym, które uskuteczniała wraz z kuzynem i bratem.

W ten właśnie sposób dzieci zdobywały środki na różne słodycze - Poszukiwano dziewczynek elokwentnych, niebojących się kamery. A ja zawsze byłam gadatliwym, otwartym dzieckiem. Wspólnie z bratem i kuzynem często organizowaliśmy przedstawienia rodzinne, w ten sposób zbieraliśmy na czekoladę i różne łakocie - przyznała aktorka.

Kolejne sezony serialu “Świat według Kiepskich” wciąż powstają pomimo straty wielu postaci, których odtwórcy niestety zmarli.

Na przestrzeni lat Barbara Mularczyk dorastała wraz z serialową Mariolką Kiepską, więc wielu może zechcieć porównać jej obecny wygląd z wyglądem dawnej Mariolki, którą określono mianem “gwiazdy z przypadku”.

Najprawdopodobniej produkcja sitcomu zakończy się, o czym powoli zaczyna być głośno w sieci, jednak widzowie powątpiewają w te doniesienia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Filmweb (@filmweb.pl)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Agata Kornhauser-Dudy postanowiła zabrać głos. Niezwykłe przemówienie. O co poszło

Zerknij tutaj: Arcybiskup Światosław Szewczuk szczerze o polskiej pomocy humanitarnej. Powiedział także o Rosji