Jak wskazuje portal "Super Express", wiele kobiet wstydzi się siwych włosów i stara się je ukryć nakładając na nie farbę. Teraz już nie musi tego robić, bo naturalnie siwe włosy to prawdziwy hit tego sezonu. Fryzjerzy na całym świecie pokazali idealne fryzury dla pań po 50. roku życia.

Siwe włosy wracają do łask

Przez wiele ostatnich lat, kult młodości sprawiał, że wiele kobiet (i mężczyzn) wstydziło się swoich siwych włosów. Teraz siwe włosy wracają do łask i stają się prawdziwym hitem wśród stylistów fryzur.

Zamiast koloryzacji włosów, warto zadbać o to, aby były silne i zdrowe - używając do tego odżywek i masek. Dzięki temu siwy kolor włosów będzie zachwycał niezależnie od rodzaju fryzury.

Fryzura po 50-tce/YouTube @Latesthairstylepedia
Fryzura po 50-tce/YouTube @Latesthairstylepedia
Fryzura po 50-tce/YouTube @Latesthairstylepedia

Udowodnili to fryzjerzy, którzy pokazali najlepsze fryzury dla kobiet po 50. roku życia, które mają siwe włosy. Okazuje się, że siwe włosy prezentują się dobrze zarówno na krótkich, jak i na długich włosach. Jedną z propozycji stylistów jest krótkie strzyżenie, w którym grzywka została zaczesana na bok.

Do siwych włosów świetnie pasuje fryzura połączona z grzywką typu "curtain bang". Poleca się ją szczególnie paniom, którym zależy na wysmukleniu swojej twarzy, skorygowaniu szerokiego czoła i złagodzeniu ostro zarysowanej żuchwy. Powinny jej unikać te panie, których rysy są już pociągłe.

Siwe włosy będą dobrze wyglądały także w przypadku długich fryzur. Dotyczy to zarówno włosó cieniowanych, prostych, falowanych i kręconych. Przegląd fryzur najlepszych po 50-tce, znajdziecie w poniższym filmiku.

A wy, co sądzicie o modnym w tym sezonie odcieniu naturalnej siwizny? Bylibyście gotowe na niego postawić?

To też może cię zainteresować: Czy to już naprawdę koniec „Świata według Kiepskich”. Nina Terentiew komentuje decyzję Polsatu. Co dalej z kultowym sitcomem oraz jego aktorami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Antoni Królikowski jest stałym bywalcem w domu swojej byłej żony. Czy nastąpił przełom w relacji aktora i Joanny Opozdy

O tym się mówi: Poruszający moment na rozdaniu Telekamer. Obok apelu Wandy Traczyk-Stawskiej nie dał się przejść obojętnie