Jak przypomina portal "Pomponik", we wrześniu ubiegłego roku odbył się ślub jedynej córki Izy i Adama Małyszów. Fani roziny skoczka dopytują, czy już niebawem były skoczek z żoną zostaną dziadkami. Głos w tej sprawie zabrała Iza Małysz.

Ach, co to był za ślub

Karolina Małysz stanęła na ślubnym kobiercu 4 września 2021 roku. Wesele odbyło się w jednym z domów weselnych w Szczyrku. Na ten wyjątkowy dzień, córka Małyszów przygotowała dwie kreacje. Dumni rodzice chętnie podzielili się zdjęciami ze ślubu jedynaczki w mediach społecznościowych.

Iza Małysz z rodością powitała zięcia w rodzinie, nazywając go nawet "synem". Żona "Orła z Wisły" nie ukrywa, że jest już gotowa na kolejne powiększenie rodziny. Marzy jej się zostanie babcią. Czy w najbliższym czasie jest na to jakakolwiek szansa?

Iza Małysz o byciu babcią

Iza małysz nie ukrywa, że jej wielkim marzeniem jest zostać babcią. Jednocześnie przyznała, że jej córka nie jest na ten moment entuzjastycznie nastawiona do powiększania rodziny. Zresztą Karolina sama dość otwarcie przyznaje, że nie jest jeszcze gotowa, żeby zostać mamą.

Tymczasem Iza Małysz zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie bocianów, które bywają traktowane, jako zapowiedź narodzin dziecka. Żona Adama Małysza od razu ucięła spekulacje i napisała: "Niee... spokojnie... Bociany nie zwiastują jeszcze, że będą babcią. A szkoda".

Zdjęcie zamieszczone przez Izę Małysz/Instagram @Iza Małysz
Zdjęcie zamieszczone przez Izę Małysz/Instagram @Iza Małysz
Zdjęcie zamieszczone przez Izę Małysz/Instagram @Iza Małysz

Wiele wskazuje na to, że na spełnienie marzeń o byciu babcią, Iza Małysz będzie musiała jeszcze jakiś czas poczekać. Póki co, będzie wspierała swojego męża, bo ten potwierdził chęć kadydowania na stanowisko szefa PZN.

Myślicie, że już niebawem Adam Małysz obejmie to stanowisko?

To też może cię zainteresować: Wielkie zmiany w życiu Kasi Cichopek! Gwiazda zdradziła, że jest już gotowa na zupełnie nowy rozdział. Marcin Hakiel również ruszył ze swoim życiem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dorota Wellman zaliczyła sporą wpadkę. Te słowa padły z ust dziennikarki, choć na sali były dzieci

O tym się mówi: Powraca znowu nakaz kwarantanny. Tym razem winna jest małpia ospa. Minister zdrowia uspokaja Polaków i wyjaśnia konieczność nowego rozporządzenia