Herbata poza tym, że jest pachnącym napojem zdrowotnym, ma pewne cechy, które sprawiają, że jest funkcjonalna w domu i w życiu codziennym.

Taniny znajdujące się w herbacie sprawiają, że jest silnym środkiem oczyszczającym. Natura herbaty pochłaniająca zapach jest supermocą. (Dlatego ważne jest, aby przechowywać herbatę z dala od przedmiotów takich jak przyprawy). Oto kilka niesamowitych hacków, które możesz wykonać w oparciu o supermoc herbat.

Tymczasem w łazience i toalecie...

Kąp się w herbacie

Liście herbaty zawierają przeciwutleniacze, które są oczywiście dobre dla Twojej skóry. Wrzuć je do wanny, aby czerpać z nich korzyści podczas relaksu.

Aby uzyskać dodatkowe wrażenia, użyj pachnącej herbaty, takiej jak jaśmin lub rumianek, aby uzyskać relaksujące, terapeutyczne doznania.

Wyczyść toaletę

Bezproblemowy i łatwy sposób na czyszczenie toalet! Wrzuć kilka torebek herbaty do muszli klozetowej, zostaw je na co najmniej godzinę. Usuń je i wyrzuć przed szorowaniem szczotką i spłukiwaniem.

Miej czystą pachnącą lodówkę. Jeśli masz mało sody oczyszczonej, użyj suszonych liści herbaty jako substytutu, aby wchłonąć te dziwne zapachy z lodówki. Upewnij się, że używasz liści, których nie chcesz parzyć.

Usuń utrzymujące się zapachy

Umiejętność wchłaniania jest popularna w przypadku herbaty i chociaż magazynowanie jej w spiżarni jest problematyczne, absolutnie nadaje się do absorbowania nieprzyjemnych zapachów. Do tego celu można użyć zarówno liści herbaty, jak i torebek herbaty. Posyp wstępnie zaparzoną herbatę na dno kosza na śmieci, aby zneutralizować silne zapachy lub trzymaj herbatę w lodówce, aby pachniała świeżo.

O tym się mówi: TVP zaskoczyła fanów festiwalu w Opolu. Czy cena za zdjęcie z artystą mogłaby być jeszcze wyższa

Zerknij: Wnętrza domu Marty Kaczyńskiej na wielu osobach robią wielkie wrażenie. Prawniczka ma wysublimowany gust, co widać po wnętrzach. Dodatki mają klasą