Jak wiemy, krajowy festiwal piosenki polskiej odbywający się w Opolu pochłania obrzydliwie ogromne fundusze. Przybywające na występy gwiazdy otrzymują horrendalne honoraria, a widzowie przybyli do Opola, aby obejrzeć festiwal na żywo, płacą krocie za bilet wstępu.

TVP ma dla widzów "propozycję nie do odrzucenia"

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @tv_trwam

Teraz okazuje się, że Telewizja Polska ma dla swoich wiernych widzów, którzy pofatygują się osobiście do Opola na koncert, niezwykłą niespodziankę w postaci możliwości spotkania się z gwiazdą i za "drobną" opłatą zrobienia wspólnego zdjęcia.

Niespodzianka Telewizji Polskiej zatytułowana jest „MEET&GREET” i kosztuje tyle pieniędzy, że przypuszczalnie żadna z gwiazd, z którymi spotkania będą się odbywały, nie wydałaby tylu pieniędzy na spotkanie z celebrytą. Stacja, wydając oświadczenie, poinformowała, że spotkania z artystami zaplanowane są na czas między 16:30 a 18:30 zawsze przed rozpoczęciem festiwalowych koncertów.

Należy posiadać bilet upoważniający do wzięcia udziału w spotkaniu. Nie chodzi tutaj wcale o bilet na koncerty, lecz osobno zakupiony bilet na „MEET&GREET”, na którym profesjonalny fotograf wykona wspólne zdjęcie z gwiazdą.

Niespodzianka tak "hojnie" zaproponowana przez Telewizję Polską kosztować ma 500 zł, a bilet kupiony za tę kwotę nie upoważnia do wejścia na koncerty. Za tą kwotę będzie można spotkać się na przykład z zespołem Golec uOrkiestra, Justyną Steczkowską, Maryla Rodowicz czy Rafałem Brzozowskim.

O tym się mówi: Pojawiło się pilne ostrzeżenie przed nowym oszustwem. Chodzi o resort finansów

Zerknij: Brat Kamila Durczoka przekazał złe wieści. Kolejne trudne chwile w jego życiu. Co się stało