William i Harry niegdyś mieli świetne relacje i wypełniali razem wiele funkcji powierzonych im przez królową Elżbietę. Wszystko zmieniło się wraz z wejściem do rodziny Meghan Markle.

Ostatecznie jak wszyscy pamiętają, skończyło się to wyprowadzką do Stanów Zjednoczonych i oficjalnym opuszczeniem rodziny oraz obowiązków.

Harry i Meghan nie stronili też od wywiadów. Padło wiele ostrych słów i oskarżeń, które znacząco pogorszyły relacje byłego księcia z ojcem i bratem.

"Royalsi, w tym William, byli rozczarowani sposobem, w jaki Harry i Meghan postanowili opuścić rodzinę królewską” – spekuluje „The Mirror”.

Portal „Pomponik” podaje, że jest jednak szansa na pogodzenie się ponieważ Harry będzie obecny na platynowym jubileuszu królowej Elżbiety.

Brytyjskie media podają, że bracia po prostu potrzebowali nieco czasu z dala od siebie oraz na uspokojenie się sytuacji.

Co ciekawe, obie małżonki czyli Kate i Meghan mają nie brać w tym udziału. Wiele mówi się o tym, że nie darzą się zbytnią sympatią więc najlepiej by bracia sami popracowali nad wyjaśnieniem sobie wszystkich niesnasek.

Obchody w gronie rodziny mogą też przypomnieć Harry’emu, że nie wszystko w królewskim życiu było negatywne.

Myślicie, że jest szansa na pogodzenie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Rosyjski minister zabiera głos w sprawie stanu zdrowia Władimira Putina. Czy potwierdził doniesienia o chorobie rosyjskiego przywódcy

Jak informował portal „życie.news”: Popularny jasnowidz podzielił się z Polakami porażającą wizją. Zaleca, aby trzymać się daleko od popularnego wśród turystów kraju. Co miał na myśli

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Przyjaciele Céline Dion mocno martwią się o jej zdrowie. Proszą ją, aby rozważyła ich propozycję. Czy artystka byłaby w stanie spełnić ich prośbę

Sprawdź również ten artykuł: Wiadomo, co stało się ze statuetką zwycięzców Eurowizji. Wartość nagrody jest wręcz porażająca. Wszystko rozegrało się w mediach społecznościowych