Ewa Dubieniecka jest córką Marty Kaczyńskiej, a także Marcina Dubienieckiego. Obecnie stoi przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej. Według taty, Ewa idealnie odnajdzie się na uznanej powszechnie londyńskiej uczelni.

Córki potrzebują wsparcia rodziców, a Marta Kaczyńska została sama

Ewa Dubieniecka akurat zdała maturę, natomiast młodsza latorośl Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego Martyna podejmuje od września edukację w liceum. Pragnie, aby była to jedna z najporządniejszych placówek w Trójmieście, gdzie mieszka z mamą, siostrą i bratem.

Natomiast Ewa przypuszczalnie wytypuje studia za granicą. Zagadnięta o przeczucia w związku z wynikami matury, stwierdziła, że "dobrze jej poszło i możliwe, że pójdzie na prawo".

Całość wszelako jest w stanie ulec zmianie w najmniej oczekiwanym momencie. Córki Marty Kaczyńskiej stoją przed piekielnie ważnym wyborem, który może rzutować na ich karierze zawodowej.

Media donoszą, iż Marta Kaczyńska i jej małżonek Piotr, nie spędzają wspólnie codzienności. On ma pracę i przebywa w Warszawie, ona pielęgnuje życie rodzinne w Sopocie i zawiaduje swoją kancelarią.

W tak newralgicznych chwilach, w jakich obecnie znalazły się trzy panie, prawniczka potrzebuje szczególnego wsparcia, gdyż jest ono oczekiwane w naturalny sposób od jej córek.

O tym się mówi: Rosja po raz kolejny uderza w Polskę. Pojawiły się nowe zarzuty pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy

Zerknij: Aleksander Kwaśniewski komentuje poczynania Władimira Putina. Czy jego zdaniem rosyjski dyktator zdecyduje się użyć broni jądrowej