Jedni skupiają się na sukcesach holenderskich rolników, inni studiują starą szkołę, a jeszcze inni wykorzystują to wszystko, a na deser stosują nowoczesną chemię rolniczą.

Ale istnieje znaczna część ogrodników, którzy stosują wyłącznie naturalne środki z arsenału mądrości ludowej.

Dostępny jest górne odżywianie truskawek na bazie drożdży piekarskich. Aby przygotować produkt, weź 100 g drożdży i rozcieńcz je w 10 litrach ciepłej wody. Roztwór podaje się w infuzji przez 24 godziny i filtruje przez gazę. Nakarm liść.

Top dressing, który zostanie wykonany w następnym roku - w sierpniu, doskonale uzupełnia ten środek. W 10 litrach wody rozpuść 2 łyżki. l. superfosfat i ½ szklanki popiołu drzewnego. To narzędzie jest stosowane pod korzenie.

Po przygotowaniu takich dressingów truskawki z pewnością staną się hojne na dobre zbiory. Ale ważne jest, aby nie zapomnieć o terminowym podlewaniu i zapobieganiu chorobom.

To też może cię zainteresować: Popularny jasnowidz podzielił się z Polakami porażającą wizją. Zaleca, aby trzymać się daleko od popularnego wśród turystów kraju. Co miał na myśli

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gigantyczne ślimaki pojawiły się w Polsce. To dla nas zła wiadomość. Z jakiego powodu

O tym się mówi: Zadziwiające doniesienia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Co oznaczają te statystyki