Edyta Górniak od wielu lat doceniana jest za swoją twórczość, talent i dorobek muzyczny. Jej liczne nagrody i trofea wędrowały z nią zawsze za każdym razem, gdy poszukiwała dla siebie nowego miejsca na ziemi.

Edyta Górniak przekazuje swoje nagrody fanom na przechowanie

Te znaki historii, jakiej w kulturze polskiej stała się częścią, są dowodem szacunku i docenienia całokształtu twórczości. Jest jedną z najbardziej utalentowanych artystek polskiej sceny muzycznej, dzięki czemu pomimo ostracyzmu związanemu z głoszonymi przez nią przekonaniami, wciąż cieszy się ogromną popularnością, uznaniem i miłością wielu wiernych fanów, a także kolejnymi propozycjami występów telewizyjnych i koncertowych wydarzeń na żywo.

Z racji tego, że od jakiegoś czasu trwa swoista nagonka medialna no piosenkarkę, powstało na jej temat wiele artykułów. Jak się okazuje, Edyta Górniak zagląda od czasu do czasu w treści zawarte w internecie i czyta artykuły, w których poruszany jest temat o niej.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękowała tabloidowi JastrzabPost za przypomnienie o tym, że w 2015 roku otrzymała statuetkę telekamer. Niestety gwiazda zgubiła ją lub zapodziała w jednym z mieszkań, które wynajmowała.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez edyta loops (@empireofedi)

Prosząc fanów o pomoc w odnalezieniu cennej nagrody, przyznała, że może ona być u któregoś z fanów, gdyż zdarzało jej się dawać swoje trofea na przechowanie - A w ogóle tak swoją drogą, to bardzo dziękuję Jastrzębiowi, że mi przypomniał, że taką piękną nagrodę dostałam. Zapomniałam jakoś, przepraszam. [...] Serio pytam: czy ktoś z was może wie, gdzie jest moja Platynowa Telekamera? Bo ja czasami dawałam fanom rzeczy na przechowanie. Albo może została w jakimś domu, który wynajmowałam? - zastanawiała się gwiazda.

O tym się mówi: Agnieszka Woźniak-Starak znowu przyłapana przez paparazzich. Jej spodnie stały się sensacją. O co poszło

Zerknij: Plejada gwiazd na koncercie Natalii Kukulskiej. Podczas wernisażu ONE pojawiły się takie sławy jak Grażyna Wolszczak, Joanna Racewicz czy Agata Rubik