Edyta Nowak-Nawara szerszej publiczności znana jako Edzia – przyjaciółka blond królowej życia, ostatnimi czasy stroniła od mediów i Instagrama.

Edzia w jasnoniebieskiej odsłonie skupia na sobie uwagę

Jak pamiętamy, wielka przyjaźń między Dagmarą Kaźmierską a Edzią zakończyła się, gdyż według Dagmary Edzia zachowała się wobec niej bardzo brzydko, mówiąc o niej coś, co nie spodobało się jej blond przyjaciółce.

Dagmara, tłumacząc w wywiadzie powody zerwania kontaktów z Edzią, nie kryła żalu i rozczarowania - Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie - żaliła się.

Teraz "JastrzabPost" donosi, że Edyta Nowak-Nawara pojawiła się po dłuższej nieobecności na Instagramie. Jak się okazuje, opublikowała zdjęcie, które nie umknęło uwadze tabloidowych twórców.

źródło: Instagram/Edyta Nowak Nawara

Na jej InstaStories można ją zobaczyć w niebieskim kombinezonie z kusymi szortami, które odsłaniają zgrabne nogi. Stylizacja włosów przyciąga uwagę, gdyż przypomina styl Jennifer Lopez. W połączeniu z kolczykami w kształcie dużych kół i fantazyjnymi okularami, Edzia może skojarzyć się z wielką gwiazdą muzyki i filmu.

Niewiele wiadomo o Edycie, nie wiadomo także, dlaczego tak naprawdę jej relacja z przyjaciółką tak brzydko dobiegła końca.

O tym się mówi: Praktycznie wszystko idzie nie tak, jak zaplanował sobie to Putin. Czy patriarcha Cyryl zostanie zdetronizowany

Zerknij: Ida Nowakowska o fali nieprzychylnych komentarzy, których doświadczyła po konkursie Eurowizji. O co chodzi