Jak podaje portal "Jastrząb Post", Sandra Kubicka i Alek Baron wybrali się wspólnie na wakacje. Relacje z wyjazdu zamieścili w mediach społecznościowych. Fani nie kryją zachwytu ich wspólnymi zdjęciami i nie mają wątpliwości, że tych dwoje łączy wyjątkowe uczucie!

Miłość kwitnie

Związek Sandry Kubickiej i Barona przez pewien czas był tajemnicą, którą zakochani zachowywali tylko dla siebie. Kiedy już byli gotowi, podzielili się swoim związkiem i od tego czasu chętnie pokazują swoje szczęście fanom. Ich relacja weszła już na wyższy poziom, bo jeśli wierzyć doniesieniom, para zdecydowała się razem zamieszkać.

Jakby tego było mało zdecydowali się założyć razem biznes, który Sandra Kubicka określiła jako "biznesowy ślub". Ich wspólna firma nosi imię Kubickiej i sprawia obojgu wiele radości i satysfakcji. Jak wiadomo, po ciężkiej pracy, każdemu należy się wypoczynek. Dlatego też, Sandra i Alek wybrali się na wakacje, relacjonując wyprawę w mediach społecznościowych.

"Nieważne jakie miejsca zwiedzasz, ważne z kim. Zakochaliśmy się w Majorce i tak" - napisał Baron dołączając do postu zdjęcia, na których widać, że miłość pomiędzy parą kwitnie. Chętnie okazują sobie czułość i nie ukrywają, że nie widzą poza sobą świata. Miejmy nadzieję, że upływający czas tego nie zmieni.

Fani Barona nie kryją zachwytu i radości z tego, że muzykowi udało się znaleźć szczęście. "Jesteście tacy piękni i prawdziwi" - napisała jedna z internautek.

Myślicie, że związek Barona i Sandry Kubickiej to coś, na całe życie?

To też może cię zainteresować: Barbara Kurdej-Szatan nie szczędziła pieniędzy na komunię córki. Kolejne zdjęcia z uroczystości trafiły do sieci.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pola Wiśniewska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące ślubu z Michałem Wiśniewskim. "Tata bardzo długo nie mógł w to uwierzyć"

O tym się mówi: Zaczynali od reality show, a później trafili do polskiej polityki. Lista znanych parlamentarzystów i samorządowców, którzy zaczynali w TV jest długa