Całkiem nowe, zaskakujące informacje prosto z Wielkiej Brytanii. Już niebawem odbędzie się wielka ceremonia w pałacu królewskim, na którą z niecierpliwością czekają miliony osób. Książę William nie może znieść obecności brata – czy trwający między nimi konflikt kiedyś się zakończy? Fani już nie kryją smutku z tego powodu...

Nie od dziś wiadomo, że w pałacu królewskim panuje napięta atmosfera. Wiele afer, kontrowersyjnych akcji lub wychodzących na jaw nieznanych sytuacji sprawia, że rodzina Sussexów jest “na świeczniku”, czyli w kręgu największego zainteresowania ze strony mediów oraz społeczeństwa od wielu lat.

Odcięcie się od rodziny Harry’ego i jego żony, Meghan, nieustanne kłótnie z Williamem, głośny i zaskakujący wywiad ukazujący wszystkie sekrety rodzinne i wiele innych sytuacji sprawiają, że członkowie rodziny żyją w coraz większym konflikcie.

Są jednak takie okazje, na których wypada pojawić się wszystkim – i co wtedy?

Książę William nie może znieść obecności brata na ceremonii królowej Elżbiety!

Niebawem odbędą się urodziny królowej, połączone z 70 – leciem jej koronacji. Na tak ważnym wydarzeniu muszą pojawić się wszyscy. Książę William jednak twierdzi, że jego brat pojawi się tam tylko po to, aby ośmieszyć rodzinę.

- Jego wielkim zmartwieniem jest to, że najwyraźniej kręcą film dokumentalny dla Netflixa. William martwi się, że spróbują zrobić z nich wszystkich głupców i zrujnować dzień królowej. - mówi informator.