Nie jest tajemnicą, że będąc osobą niepełnosprawną w wyniku tragicznego wypadku samochodowego, nie jest on w stanie według medialnych doniesień podjąć pracy, co skutecznie może uniemożliwić celebrycie opłacanie czynszu i rachunków.

Pomimo wsparcia znanych osób, Igor nadal pozostaje bez dachu nad głową

Jak pamiętamy, Krzysztof Igor Krawczyk jest już 49-letnim mężczyzną, którego profil na Facebooku pęka w szwach od fotorelacji z różnych podróży i spotkań ze znanymi artystami, jak Maryla Rodowicz, czy Michał Wiśniewski.

Ostatnie jego publikacje dotyczą Dnia Matki i podróży do Lwowa, którą odbył w 2021 roku i przebywał tam między 23 a 25 listopada.

Celebryta wspierany jest również przez byłego przyjaciela swojego taty z zespołu Trubadurzy, który pomaga juniorowi pod kątem muzycznym, nagraniowym i koncertowym, gdyż trzeba zaznaczyć aktywność Juniora na scenie.

Mimo wszystko mężczyzna według doniesień "o2" musiał wyprowadzić się od swojej dziewczyny Katarzyny i ponownie zmaga się z problemem braku dachu nad głową.

Manager Krzysztofa Cwynara Zbigniew Rabiński również wspiera Krawczyka Juniora i w jednym z wywiadów opowiedział, jak ocenia jego obecną sytuację życiową - To już 49-letni mężczyzna, a wciąż nie ma swojego kąta, miota się od lat, bo nie dostał żadnego zabezpieczenia. Wciąż też nie otrzymał mieszkania od miasta, choć dostał takie zapewnienia, boi się, że to może jeszcze potrwać kilka lat. Może miasto obawia się, że nie będzie miał z czego opłacać czynszu? [...] - zastanawia się opiekun Igora.

Na facebookowym profilu Krzysztofa Cwynara opublikowana została nawet zbiórka funduszy na wynajem mieszkania dla Igora. Nieczęsto ktoś spotyka się z tak ogromnym wsparciem.

O tym się mówi: Daty rozpoczęcia dwóch pierwszych znanych konfliktów zbrojnych pokazują coś dziwnego. Czy liczny przepowiedziały powtórkę

Zerknij: W sieci krąży zabawny filmik z Doradcą Szefa Kancelarii Prezydenta Ukrainy. Jak Oleksiy Arestovych wygląda w wersji blond