Nie ulega wątpliwości, że świat kina zapisuje się na kartach historii, a wrzucone do Internetu materiały krążą tam w nieskończoność.

Polityk okazuje się być wszechstronnie uzdolniony. Ile mu dzisiaj zostało z dawnego talentu

Oleksiy Arestovych obecnie pełni funkcję doradcy Wołodymyra Zełenskiego, jednak w przeszłości również parał się aktorstwem. Przed laty mówił o konieczności wybuchu wielkiej wojny Ukrainy z Rosją, by móc wstąpić do NATO.

Ukrainian presidential advisor talking about the necessity for a big war between ukraine and russia to join Nato in 2015 from ukraine

Aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdyż według Wikipedii, poza doradzaniem prezydentowi Ukrainy, Oleksiy Arestovych funduje wojsku ukraińskiemu pomoc psychologiczną, a także organizuje seminaria i szkolenia psychologiczne.

Przed dwoma laty, według informacji płynących z Twittera Arestovych zapowiedział, że Rosja i Ukraina rozpoczną między sobą wojnę, co ma być ceną wstąpienia Ukrainy do NATO i owo wstąpienie jest uzależnione od wygranej po stronie Ukrainy.

Polityk jednak nie od początku parał się tym zajęciem, gdyż jako aktor zgromadził dość pokaźną filmografię, a fragment komedii z 2012 roku krąży po sieci niczym sęp nad reputacją. Zabawna scenka przedstawia obecnego doradcę prezydenckiego jako powabną i rozśpiewaną Lusyę Zaitsevę, oraz jednocześnie próbującego odzyskać miłość Igora Smirnova.

@1onemoment1 #арестович #украина #карамелька#карамелькаарестович #чмоня ♬ оригинальный звук - One Moment

Urodzony 3 sierpnia 1975 roku w gruzińskim mieście Dedoplis-Tskaro w garnizonie wojskowym, spędził tam swoje dzieciństwo, a następnie przeniósł się do Kijowa, gdzie ukończył szkołę średnią, uczęszczał na zajęcia aktorskie i jako student został aktorem w studiu teatralnym „Czarny kwadrat”.

Ukończył Szkołę Wojskową w Odessie, służył jako tłumacz wojskowy w armii ukraińskiej, w 2005 roku przeszedł na emeryturę w stopniu majora. Pracował w telewizji (kanał ICTV).

O tym się mówi: Joanna Opozda przeżyła chwile grozy. Odpłaciła się włamywaczowi specjalną notką

Zerknij: Nowe doniesienia o małżeństwie Piotra Kraśki nie napawają optymizmem. Życzliwi donoszą, że związek dziennikarza przechodzi kryzys. Są poważne powody