Życie gwiazd i celebrytów pozornie wygląda na sowicie usłane różami, szczęśliwe i pełne rozwoju. Czytamy o nich w prasie, oglądamy w telewizji i kinie ich twórczość, pilnie śledzimy najnowsze wywiady i przeglądamy ich profile na portalach społecznościowych w poszukiwaniu nowinek, ciekawostek lub bezpośredniego kontaktu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Niestety jest również mnóstwo mrocznych stron bycia osobą rozpoznawalną, gdyż wizerunek takiego celebryty może być wart fortunę. Dlatego między innymi znanym osobom znacznie łatwiej jest utrzymać się z internetowej promocji różnych produktów i usług.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Wielu celebrytów i artystów przekonało się, że zwani przez Joannę Koroniewską “paparuchami” fotoreporterzy bardzo często posuwają się zbyt daleko, aby zdobyć unikatowe zdjęcia lub “przyłapać” celebrytę w konkretnej sytuacji. Potrafią śledzić całymi tygodniami, ukrywać się na drzewach lub w krzakach koczując godzinami, prześladować podczas codziennych czynności nie zwracając uwagi na to, kogo i na co narażają.

Dobrym przykładem odpłacenia pięknym za nadobne jest szereg publikacji w mediach społecznościowych, jakich dokonała lata temu Anna Przybylska prześladowana przez paparazzich i szaloną fankę.

Teraz “JastrzabPost” donosi, że na instagramowym profilu Joanny Opozdy pojawiła się informacja umieszczona w Insta Stories skierowana bezpośrednio do włamywacza, który postanowił dopuścić się przestępstwa, aby narobić zdjęć aktorce i jej synowi.

Chciałam tylko poinformować osobę, która wczoraj włamała się na prywatną posesję, którą wynajęłam i robiła mi zdjęcia z ukrycia, że na całym terenie jest monitoring. Wszędzie są znaki „zakaz wjazdu” i „teren prywatny”. Człowieku! Że chciało ci się taki kawał z Warszawy jechać i siedzieć w krzakach to się dziwie. Wiem, że teraz rozsyłasz zdjęcia do wszystkich portali, licząc, że ktoś, tak jak ty, złamie prawo i je opublikuje. Dla twojej wiadomości to, co zrobiłeś, jest NIELEGALNE.

źródło: InstaStories/asiaopozda

Przesłanie Joanny Opozdy nie pozostawia złudzeń. Wiemy z niego, że schwytanie włamywacza jest wyłącznie kwestią czasu.

O tym się mówi: Niepowetowana strata w świecie filmu. Odszedł wybitny aktor i gwiazda filmu “Chłopcy z ferajny”

Zerknij: Spore zmiany dla użytkowników telefonów komórkowych i smartfonów. Czy trzeba będzie kupić nowe urządzenia