Jak podaje portal "Wirtualna Polska", światowe media obiegła informacja, że przyszłość Putina nie maluje się w szczególnie kolorowych barwach. Rośnie niezadowolenie z działań podejmowanych przez rosyjskiego przywódce. Już mają się toczyć rozmowy na temat tego, kto mógłby go zastąpić.

Rośnie niezadowolenie z działań Putina

Z informacji przekazywanych przez niezależny rosyjski portal Meduza, na Kremlu rosnąć ma niezadowolenie z działań podejmowanych przez Władimira Putina. Co ciekawe frustracja ma osiągać duży poziom zarówno wśród tych, którzy popierają atak na Ukrainę, jak i tych, którzy od początku jej nie popierali.

Władimir Putin/YouTube @Polityka Zagraniczna
Władimir Putin/YouTube @Polityka Zagraniczna
Władimir Putin/YouTube @Polityka Zagraniczna

Niezadowolenie ma rosnąć nie tylko wśród osób prowadzących biznesy, jak i członków gabinetu. Wszystko przez to, że "normalne życie pod sankcjami nie jest możliwe". Wielu z nich jest zdania, że wobec Ukrainy trzeba działać jeszcze bardziej zdecydowanie. Mają postulować powszechną mobilizację i podjęcie kolejnej próby zdobycia Kijowa. Chcą mocnych działań i zwycięstwa.

Wśród urzędników Kremla mają też toczyć się dyskusje, na temat ewentualnego następcy Władimira Putina. Jak wskazuje źródło Meduzy, nie chodzi nawet o planowanie zamachu na obecnego przywódcę, ale raczej o plan na dającą się przewidzieć przyszłość, kiedy Putin przestanie rządzić.

Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl
Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl
Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl

Wśród potencjalnych kandydatów do zastąpienia Putina wymienia się między innymi byłego prezydenta Dmitrija Miedwiediewa, a także mera Moskwy Siergieja Sobianina.

Myślicie, że niebawem może dojść do zmian na Kremlu? Myślicie, że oznaczałoby to zmiany na lepsze?

To też może cię zainteresować: Tomasz Lis w medialnym oku cyklonu. Jego nagłe odejście z pracy zainteresowało opinię publiczną. Co powiedziała Kinga Rusin

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nieznane losy jednej z najpiękniejszych polskich miss. Gdy wygrała konkurs piękności miała 19 lat. Szybko zniknęła, w jej mieście pojawiły się plotki

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat królowej Elżbiety II. Czy monarchinii nie pojawi się na własnym platynowym jubileuszu