Jak podaje portal "Super Express", Piotr Żyła postanowił podzielić się ze swoimi wielbicielami dobrymi wiadomościami. Jednym zdjęciem skoczek narciarski wywołał euforię swoich fanów. O co dokładnie chodzi?

Piotr Żyła podzielił się z fanami swoją radością

Piotr Żyła dorobił się sporego grona fanów, którzy bacznie obserwują jego sportowe wyczyny i profil w mediach spłecznościowych. Skoczek narciarski szlifuje formę, aby jak najlepiej wypaść w nadchodzącym sezonie. Trzeba przyznać, że fani skoków są spragnini sukcesów - trudno się temu dziwić.

Miniony sezon nie należał do najlepszych dla naszej kadry. Polscy skoczkowie zajmowali dość odległe lokaty, a sukcesy zdarzały im się dość sporadycznie. Do tego cieniem na zakończonym w marcu Pucharze Świata położyło się rozstanie kadry z trenerem Michalem Doleżalem. Skoczkowie nie przyjęli tej decyzji ze szczególnym entuzjazmem.

Na szczęście, wszystko wskazuje, że teraz może być tylko lepiej. Skoczkowie zdążyli już nawiązać pozytywne relacje z nowym szkoleniowcem, którym został były austriacki skoczek Andrea Thurnbichler. Atmosfera w kadrze zrobiła się zdecydowanie lepsza niż miało to miejsce pod koniec marca.

Piotr Żyła postanowił podzielić się z fanami radością, jaką sprawia mu trenowanie na skoczni. Do skoków wrócił po długiej przerwie, co tylko wzmogło jego radość i apetyt na więcej. "No i piknie poskakane na początek lata" - napisał pod zamieszczonym na Instagramie zdjęciem.

Myślicie, że czekający nas letni i zimowy sezon skoków przyniesie nam więcej radości niż ten, który jest już za nami?

To też może cię zainteresowć: Krzysztof Rutkowski emanuje luksusem. Fani zwrócili na bardzo drogie dodatki. Za takie coś trzeba zapłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kamil z ostatniego sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki. Opublikował oświadczenie na temat rozstania

O tym się mówi: Nieznane losy jednej z najpiękniejszych polskich miss. Gdy wygrała konkurs piękności miała 19 lat. Szybko zniknęła, w jej mieście pojawiły się plotki