Ostatnimi czasy tabloidowe nagłówki dotyczące Państwa Martyniuk mocno podkreślają ich spektakularną przemianę pod względem wyglądu fizycznego.

Danuta i Zenon Martyniuk przechodzą metamorfozę

U pani Danuty od razu rzuca się w oczy smuklejsza kibić, która w odpowiednio dopasowanym fasonie, kolorze i fakturze tkaniny wygląda fenomenalnie i znacznie odmładza żonę gwiazdora disco-polo.

Widzowie i internauci przyjrzeli się również samemu Zenonowi, który także postanowił zmienić w sobie coś, co mogło go lekko onieśmielać, choć fanom jego twórczości z pewnością w ogóle nie przeszkadzało.

Gdy przejrzy się jego archiwalne zdjęcia, bardzo trudno jest wyszukać takie, na którym wokalista uśmiecha się szeroko i bez skrępowania. Niewielu zapewne zwróciło na to uwagę i zastanowiło się, czy jest ku temu konkretny powód.

Jak się okazuje, oszczędny uśmiech piosenkarza mógł wynikać z obecności wady w uzębieniu zwanej diastemą, która przejawia się nieznacznym odstępem między górnymi jedynkami. Piosenkarz jednak najwyraźniej zdecydował się coś z tym zrobić, gdyż na najnowszych materiałach z występów muzyka można dostrzec, że diastema zniknęła.

źródło: YouTube/Disco Polo (Disco-Polo.eu)

Jeśli zęby osoby są zbyt małe w stosunku do wielkości kości szczęki, między zębami mogą pojawić się luki. Rozmiary kości szczęki i zębów mogą być uwarunkowane genetycznie, co jest jednym z powodów, dla których diastemy mogą występować w rodzinach. Jeśli brakuje niektórych zębów lub są one mniejsze niż inne, może rozwinąć się diastema.

Często dotyczy to górnych siekaczy bocznych — zębów po obu stronach dwóch górnych przednich zębów. Jeśli brakuje górnych bocznych siekaczy lub są one stosunkowo małe, może powstać luka między dwoma przednimi zębami.

O tym się mówi: Wołodymyr Zełenski podsumowuje 3 miesiące zbrojnego konfliktu z Rosją. Padły znaczące słowa

Zerknij: Krążownik Moskwa oficjalnie uznany za zatopiony. Matki marynarzy otrzymują prośbę od władz. O co chodzi