W takich sytuacjach należy być niezwykle ostrożnym i uważnym.

Baran
Przedstawicielki tego znaku są przyzwyczajone do działania zdecydowanie i bezpośrednio. Jeśli postawią sobie cel, osiągną go wszelkimi możliwymi metodami, nawet uciekając się do sprytu i wszelkiego rodzaju sztuczek.

Strzelec
Strzelcy są najczęściej otwarci, ich emocje są zawsze na ich twarzach, więc oszustwa i kłamstwa nie dotyczą ich. Ale te panie tylko od czasu do czasu potrafią być przebiegłe, aby osiągnąć to, czego chcą. Najczęściej jest to przebiegłość bez złośliwych zamiarów, ale warto pamiętać, że damy tego znaku mają predyspozycje do trzymania czegoś w tajemnicy.

Lew
Lwice są zbyt szlachetne, by snuć intrygi lub mieć podstępne plany. Jedyne, czym nie gardzą, to otwarte manipulacje, zwłaszcza w kontaktach z płcią przeciwną.

Bliźnięta
Bliźnięta to podwójny znak, nic więc dziwnego, że jedną z cech jest dwulicowość. Jednak przedstawiciele tego znaku nie są obłudni wobec wszystkich - wszystko tutaj jest sytuacyjne. Ze względu na zmienność nastroju i charakteru często kłócą się z innymi, a w celu nawiązania kontaktu mogą uciekać się do różnego rodzaju sztuczek i manipulacji.

O tym się mówi: Magdalena Adamowicz odpowie za nieuczciwość. Materiał dowodowy nie budzi wątpliwości

Zerknij tutaj: Znana wróżka Anna Kempisty sprawdziła, kto zastąpi Władimira Putina. Opisała kogoś zaskakującego

O tym pisaliśmy ostatnio: Krążownik Moskwa oficjalnie uznany za zatopiony. Matki marynarzy otrzymują prośbę od władz. O co chodzi