Jak podaje portal "Jastrząb Post", wielkimi krokami zbliżają się obchody platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Jednym z tradycyjnych punktów, jakie towarzyszą obchodom, jest parada, którą rodzina królewska ogląda ze znanego wszystkim balkonu Pałacu Buckingham. Nie wszyscy w tym roku będą mieli okazję dostąpić tego zaszczytu. Kogo zabraknie obok królowej Elżbiety II na balkonie?

Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II

Na początku czerwca Wielka Brytania będzie świętować platynowy jubileusz swojej królowej Elżbiety II. Choć obchody będą obfitowały w wiele różnych atrakcji, jednym z najważniejszych będzie parada Trooping The Colour. Bierze w niej udział 1400 żołnierzy, 200 koni, a także 400 muzyków.

Całe wydarzenie zamyka przelot samolotów RAF. Ten moment, członkowie rodziny królewskiej obserwują z balkonu pałacu Buckingham. Okazuje się, że w tym roku, na balkonie zabraknie miejsca dla wielu royals'ów. Kto znalazł się na liście?

Ich nie zobaczymy na pałacowym balkonie

Raczej mało kto spodziewał się, że na balkonie pojawią się Harry i Meghan Markle. I rzeczywiście ich nazwiska nie znalazły się na liście osób, które będą wspólnie z królową oglądać przelot RAF-u. Wśród nieobecnych będzie również książę Andrzej, który nadal nie jest szczególnie chętnie eksponowany publicznie przez rodzinę królewską.

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate Midelton, książe William. Źródło: youtube.com
Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate Midelton, książe William. Źródło: youtube.com
Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate Midelton, książe William. Źródło: youtube.com

Zaskoczeniem dla wielu będzie za to nieobecność księżniczek Beatrycze i Eugenii. Można się za to spodziewać, że obok królowej pojawią się następcy tronu książę Karol wspólnie z Camillą, a także książę William i książna Kate.

Czyja nieobecność na balkonie zaskoczy was najbardziej?

To też może cię zainteresować: Znana wróżka Anna Kempisty sprawdziła, kto zastąpi Władimira Putina. Opisała kogoś zaskakującego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Oliwia Bieniuk szczerze opowiedziała o odejściu mamy. Jak wyglądała jej żałoba po Annie Przybylskiej

O tym się mówi: Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła gości przyjęcia komunijnego swojej ukochanej córki. Aktorka zorganizowała imprezę na bogato. Tort zrobił wrażenie